“Ak, tev nepatīk šī smaka!?!” Smēķējošs kaimiņš provocē konfliktu daudzdzīvokļu namā Rīgā

Tie, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, noteikti zina, ka ar kaimiņiem ne vienmēr var sarunāt pa labam, ja rodas kādas domstarpības. Arī Ausmas kundze no Vaidavas ielas Rīgā strīdus situāciju nolēmusi risināt, iesaistot policiju.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • GF

  GF

  Nu kas attiecas uz smēķēšanām balkonos-tad diez vai dūmi varētu tikt lidz blakus balkoniem (ja vien kāds apzināti tos tur nepūstu kas ari ir manīts) bet gan tabakas smaka varētu būt sajūtama kas nu laikam īpaši veselibu iespaidot nevarētu (ja nu vienigi nepatiku izraisīt lidzigi kā jau iepriekšminētās smakas jo ari veikalos atrodas tabakas izstrādājumi un varbūt pat mazliet ož un tad ari tur vajadzētu aizliegt"bērniņiem"iet ar ko tie parasti piesedzas) atšķiribā no slēgtām telpām un tā kā laikam diezgan nepamatoti varētu būt ari tamlidzigi kompromāti uz ko tur daudziem laikam velk un velk.
 • Oga

  Oga

  Un cik ilgi mums te vēl daudzdzivokļu mājās būs jāosta suņu un kaķu izkārnijumu smakas jo daudziem patik izvest tos pastaigās un lai kārtojas zem mājas logiem (laikam tikai ne zem saviem un neskatoties ari uz aizrādijumiem) un "smaržas tad tādas ka uz balkonā atrasties nevar un pat ja durvis vai logs atvėrts-tad tas jāaizver (lidzigi kā cūku fermā) un "kāda policija tur jàizsauc" jo tikmēr tie būs jau prom un vai likt tiem zemi ostit u.c
 • Mārtiņš Ločmelis

  Mārtiņš Ločmelis

  Likumsargi šeit nepalīdzēs! Man bija saruna ar Pašvaldības policijas pārstāvi, kurš atklāti norādīja uz likuma Latvijā nepilnību un atklātu stulbumu ar to, ka uz balkoniem smēķēt nevar, bet pa dzīvokļu logiem var!Ko tad policisti izdarīs?-vienkārši aizrādīs un norādīs, ka kaimiņiem nepatīk!
 • U-kā

  U-kā

  Jā-nu ko tur daudz teikt-jo reizēm tas vieglais tabakas aromāts (ja tur baros vien nesmēķētu vienvietigi)-ir spèjigs pat ari dažādas vecmeitu smakas un citas ari s*du smakas neitralizēt-tā kā.....
 • Ai aijo

  Ai aijo

  Nu man piemēram kā nesmēķētājam nepatik ostit dzīvoklī ne gāzes izdedžu smakas ne ari dažādu benzinkannu un citu degvielu smakas no ventilācijas jūtamas -ari no mājas pagraba caurām diennaktīm un ari "šņukurmadāmām*piederošas un varbut ari policiju saukt jo tās ir daudz kaitigàkas par no ārienes sajust gaisā izkūpējušu smēķu smaku un ko"šņukurmadamas" nevar saost un to kaitigumu apjēgt bet smēķus laikam kamēr nav aizliegts tirgot tikmēr ari lietot laikam nevarētu aizliegt vai pavēlēt iet koplietošanas pagalmos to darit kur bērni ari atrodas jo uz balkoniem tiem laikam nebūtu jāatrodas ari drošibas apsvērumu pēc bet kaimińš uz balkona (ko atdala starpsienas) smēķēdams gandriz visas mušas un odus aizbaidijis un zarazu ari mazāk kas laikam nemaz tik slikti ari nebūtu.
 • Rude

  Rude

  Nu varbut tik tiešām smirdigos smēķus nevajadzētu tirgot (bet tikai vieglos) -bet kas att.uz to dūmu smaku-tad dzīvokļos tā ir jùtama lielākoties no kopējās ventilacijas vai ari no slikti izolētām dzivokļa durvim kur ari no koridoriem varētu smakot jo atšķiribā no balkoniem (kur tikai smaku varētu sajust jo dūmi izklīst uz vietas)-tad no ventilacijām un koridora tik tiešàm ari dùmus varētu paostīt ja kādam "malēnietim"tas patiktos un kuriem tik tiešam lai aikam uz to vien velk kaut gan ari es piederu pie nesmēķētājiem bet domāju vismaz ar pareizo galu atšķiribā no daža laba cita.
 • Oskars

  Oskars

  Smēķēs dzīvoklī, par cik paaugstināsies risks izraisīt ugunsgrēku? ☹️🤔
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Dzīvoju daudzzīv.mājā. Manā ğimenē ir mazi bērni. Esam spiesti visi elpot cigarešu dūmus. Kaimiņi smēķē visos balkonos. Pat ar aizvērtām durvīm reizēm dzīvoklī ir tāda smaka, it kâ smēķētu kaut kur blakus. Nav glābiņa. Arī vietējā parkâ smird. Tur smēķē uz nebēdu. Pie veikala ieejas smēķē. Krustojumā, gaidot zaļo gaismu, lai varētu pāriet, smēķē. Nav iespējams izvairīties. Nevienam nesūdzos, jo tā ir bezjēga. Attieksme pret nesmēķētājiem ir redzama arī te dažos komentāros.
 • S

  S

  Nesaprotu, kāpēc komentāros ir tāda tolerance pret pīpmaņiem?Sen pierādīts, ka pasīvā smēķēšana, t.i., dūmu ieelpošana, ir tikpat kaitīga, ja ne vēl vairāk kā pati ļulķēšana.Par to, ka jāzino policijai- smiekligi, ja kāds cer, ka uz tādu izsaukumu kāds reaģēs-privātīpašuma svētums, kamēr atbrauks, būs izpīpējis, končiku nometis sētniekam un aizgājis.
 • Actiņa

  Actiņa

  Par sho var diskutēt.Lielai daļai ir vienalga ,,kas notiek apkārt jo baidās par rezultātu.Man puemēram nekas nav pret smēķētājiem bet kāpēc smēķēt kāpņu telpā?smēķē savā dzīvoklī un neviens Tev bepārmetīs varbūt,beņčiki kas lido pāri galvām ,balkoniem :(cieniet sētnieku darbu!cukmeņu sarodās ar vien vairāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!