“Ak, tev nepatīk šī smaka!?!” Smēķējošs kaimiņš provocē konfliktu daudzdzīvokļu namā Rīgā

19 komentāri
“Ak, tev nepatīk šī smaka!?!” Smēķējošs kaimiņš provocē konfliktu daudzdzīvokļu namā Rīgā

Tie, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, noteikti zina, ka ar kaimiņiem ne vienmēr var sarunāt pa labam, ja rodas kādas domstarpības. Arī Ausmas kundze no Vaidavas ielas Rīgā strīdus situāciju nolēmusi risināt, iesaistot policiju.

Apakšējā stāva kaimiņš pārlieku aizraujas ar smēķēšanu, augšējiem burtiski neļaujot elpot. Kundzei strīds ar kaimiņu izcēlies pirms pusgada, kad vīrietis sācis aktīvi smēķēt uz balkona. Cigarešu dūmi nākuši kundzes dzīvoklī, bet lūgums nesmēķēt palicis nesadzirdēts.

Mēģinot izvairīties no kaitīgajiem dūmiem, Ausma pat aizlīmējusi ciet visus balkonā esošos caurumus un plaisas, turklāt sieviete vairās vērt vaļā balkona durvis, lai izvēdinātu telpas.

Kas attiecas uz kaimiņu, viņš, smēķējot, sācis slēpties, lai nodarbi neierauga nejauši garām braucoši vai ejoši policisti.

Šajā situācijā, ja neizdodas vienoties pa labam, ir risinājums, ko var panākt tiesiskā ceļā. Par jebkuru iedzīvotāju, kas regulāri traucē mieru un normālu dzīvi, smēķējot uz balkona vai dzīvoklī, var ziņot likumsargiem.