Komentāri
Aizturēts kārtējais kukuļdevējs – šoreiz kāda iereibusi autovadītāja piedāvājusi 500 eiro kukuli
FOTO: LETA

Sestdienas rītā, 1. aprīlī, ap plkst. 9.00 Rīgā, Jāņa Čakstes gatvē, policisti aizturēja 1977. gadā dzimušu automašīnas “VW Passat” vadītāju. Veicot pārbaudi, policisti konstatēja, ka sieviete sēdusies pie automašīnas stūres 0,54 promiļu reibumā. Cenšoties izvairīties no soda, autobraucēja likumsargam piedāvāja kukuli 500 eiro apmērā.

Saistībā ar šo uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau 7 autovadītāji, pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu ceļu policistam.
Par kukuļdošanu likumā paredzēts sods ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, naudas sods vai piespiedu darbs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl