Komentāri

29. martā īsi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākām aizdomīgām personām pie kāda nama Maskavas ielā. Izsaucēja skaidroja, ka nama iekšpagalmu apsēduši narkomāni, kuri savas nelikumīgās darbības vēlas veikt kādā klusākā vietā.

Ierodoties notikuma vietā, policisti sadalījās, lai nepieļautu personu aiziešanu no norādītās teritorijas. Likumsargi iekšpagalma nepabeigtajā nojumē pamanīja divus vīriešus un kādu jaunu meiteni. Personas rokās turēja šļirces un acīmredzami gatavojās dozas ievadīšanai vēnās, par ko liecināja uz nojumes dēļiem atstātie priekšmeti, tostarp kāds korķītis, kurā bija ar ūdeni atšķaidīta dzeltenīga viela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdī, kad personas ieraudzīja policistu tuvošanos, tās pēkšņi pašķīrās un centās izklīst. Drošības nolūkos izvilkta elektrošoka pistole un dots rīkojums visām personām palikt notikuma vietā, taču viens no vīriešiem turpināja ceļu līdz aizķērās aiz nepabeigtās būves dēļiem un pakrita. Vīrietim dots rīkojums palikt turpat uz zemes un rokas atstāt redzamā vietā.

Ņemot vērā personu skaitu, uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena ekipāža.

Pie personām atrasti divi pašrocīgi veidoti maisi veikalu zādzībām, šļirces un vēl viens maiss, kurā bija drēbes ar nenoņemtiem “pīkstuļiem”.

Policisti noskaidroja notikumā iesaistīto personu datus. To pārbaudes laikā konstatēts, ka abi vīrieši ir izsludināti meklēšanā.

38 un 34 gadus vecie vīrieši kopā ar 22 gadus veco meiteni aizturēti un nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl