Komentāri

29. martā īsi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākām aizdomīgām personām pie kāda nama Maskavas ielā. Izsaucēja skaidroja, ka nama iekšpagalmu apsēduši narkomāni, kuri savas nelikumīgās darbības vēlas veikt kādā klusākā vietā.

Ierodoties notikuma vietā, policisti sadalījās, lai nepieļautu personu aiziešanu no norādītās teritorijas. Likumsargi iekšpagalma nepabeigtajā nojumē pamanīja divus vīriešus un kādu jaunu meiteni. Personas rokās turēja šļirces un acīmredzami gatavojās dozas ievadīšanai vēnās, par ko liecināja uz nojumes dēļiem atstātie priekšmeti, tostarp kāds korķītis, kurā bija ar ūdeni atšķaidīta dzeltenīga viela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdī, kad personas ieraudzīja policistu tuvošanos, tās pēkšņi pašķīrās un centās izklīst. Drošības nolūkos izvilkta elektrošoka pistole un dots rīkojums visām personām palikt notikuma vietā, taču viens no vīriešiem turpināja ceļu līdz aizķērās aiz nepabeigtās būves dēļiem un pakrita. Vīrietim dots rīkojums palikt turpat uz zemes un rokas atstāt redzamā vietā.

Ņemot vērā personu skaitu, uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena ekipāža.

Pie personām atrasti divi pašrocīgi veidoti maisi veikalu zādzībām, šļirces un vēl viens maiss, kurā bija drēbes ar nenoņemtiem “pīkstuļiem”.

Policisti noskaidroja notikumā iesaistīto personu datus. To pārbaudes laikā konstatēts, ka abi vīrieši ir izsludināti meklēšanā.

38 un 34 gadus vecie vīrieši kopā ar 22 gadus veco meiteni aizturēti un nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl