Aiztur maluzvejnieku, kurš Gaujā ievietojis 150 metrus garu tīklu

0 Komentāru
Aiztur maluzvejnieku, kurš  Gaujā ievietojis 150 metrus garu tīklu
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Carnikavas novadā sestdien, 6. aprīļa rītā, tika aizturēts maluzvejnieks par zveju ar 150 metrus garu tīklu, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes vecākais inspektors Andris Strautiņš.

Vakar ap plkst.22 tika saņemta informācija, ka divas personas ar laivu Gaujā ievietojušas tīklus, tāpēc pieņemts lēmums Gaujas krastā ierīkot slēpni, lai aizturētu pārkāpējus pie tīklu izņemšanas.

Pēc Strautiņa paustā, inspektori gaidīja vairākas stundas, bet ap plkst.6 pie upes krasta piebrauca vieglā automašīna, no kuras izkāpa divi vīrieši un devās laivas virzienā. Vīrieši esot pamanījuši inspektorus, taču pieļāva, ka viņi varētu būt mednieki.

Pēc tam vīrieši devušies pie savas laivas, un viens no viņiem ieairēja Gaujā. Pēc pusstundas vīrietis ar airu laivu devās atpakaļ. Pārkāpējs tika aizturēts, kad izņemto tīklu nesa uz savu automašīnu.

Pēc Strautiņa paustā, vīrietis bijis ļoti izbrīnīts, par to, ka viņi izrādījušies inspektori, nevis mednieki.

Inspektoru aizturētajai personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, kā arī izņemts 150 metrus garais zivju tīkls.

Kā stāsta inspektors, personas lomā bija divas zivis – līdaka un plaudis. Zivis tika atlaistas atpakaļ Gaujā.

Par šādu pārkāpumu var piemērot naudas sodu no 280 līdz 700 eiro.

0 Komentāru