“Aizgāja uzsmēķēt, bet aizcirtās durvis”; puskails vācietis pārbiedē kāda Rīgas nama iedzīvotājus

3 komentāri
“Aizgāja uzsmēķēt, bet aizcirtās durvis”; puskails vācietis pārbiedē kāda Rīgas nama iedzīvotājus

Nakts vidū galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši visai neparastu izsaukumu – kāda centra nama kāpņu telpā atrodoties puskails vīrietis, kurš nerunājot ne vārda latviski un cenšoties ielauzties svešos dzīvokļos.

Īsi pēc neparastajām vīrieša darbībām pie konkrētā nama durvīm jau grabinājušies arī policisti. Gados jaunā vīrieša izskats nedaudz pārsteidzis arī viņus, taču turpmākajā sarunā atklājies, ka jauneklis ir skaidrā un nebūt nav vēlējies nobiedēt mājas iedzīvotājus.

“Veicot ar viņu pārrunas, noskaidrots, ka viņš ir Vācijas pilsonis, kurš tikai pirms pāris stundām ir ieradies Latvijā. Izgājis uzsmēķēt, bet viņam ir aizcirtušās durvis, kā rezultātā viņš vairs netiek atpakaļ. Arī viņam nav tālruņa, lai sazvanītu dzīvokļa biedru,” stāsta RPP Centra pārvaldes Galvenais inspektors Mārtiņš Ķipurs.

Lai šo situāciju padarītu vēl interesantāku, it visi dzīvoklī mītošie jaunieši jau bija devušies pie miera, līdz ar to neviens arī nenāca meklēt ”pazudušo” biedru. Turklāt kāpņu telpā iesprostotais apgalvojis, ka ir iznācis no otrā stāva dzīvokļa, savukārt turpat sastaptie nama iedzīvotāji bijuši pilnīgi pārliecināti, ka nevienā no tur esošajiem dzīvokļiem nedzīvo ārvalstu studenti. Par laimi, izsaucēja gan atminējusies, ka vienā no ceturtā stāva dzīvokļiem ir manījusi studentus.

“Tur atvēra cits Vācija pilsonis, kurš tad atpazina šo cilvēku. Līdz ar to viņš veiksmīgi pēc datu pārbaudes devās pie miera. Policijas izsaucējai pretenzijas arī nebija,” norāda RPP inspektors.