1 komentārs

Kādas daudzdzīvokļu mājas iemītnieki Purvciemā pavisam nesen piedzīvojuši gluži vai zombiju apokalipsi. Pirms kāda laika pavisam negaidīti pa apkārtni sākuši klīst aizdomīgi tipi, kas ar stiklainu acu skatu uzlūkojuši ikvienu pretimnācēju.

Pēdējo pāris mēnešu laikā iepriekš klusais Ūnijas ielas iekšpagalms pēkšņi pārvērties līdz nepazīšanai. Šeit arvien biežāk grozījušies aizdomīgi tipiņi, piestājuši neredzēti auto un kādā rītā vienā no kāpņu telpām pat atrasts jauna vīrieša līķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki iedzīvotāji ”Degpunktā” atklāj, kā kādā brīdī saprotot, ka jaunie vīrieši, kas šeit regulāri iegriežas ir narkomāni pat sajutušies patiesi neomulīgi, taču pavisam nesen tie pēkšņi pazuduši. Kā izrādās, tas noticis pēc negaidītas policistu vizītes, kādā trešā stāva dzīvoklī.

Vietējā policijā skaidro, ka uz šo mitekli viņus atvedusi veiksmīga aizturēšana Purvciemā – pie kāda trīsdesmit gadus veca vīrieša uzieti 0,4 grami heroīna, kas, visticamāk, bijuši sagatavoti tirgošanai.

Tālākajā darbā izmeklētājiem izdevies noskaidrot, no kurienes narkotikas iegūtas un tad jau roku dzelžos saslēgts arī otrs noziedznieks, kāds 55 gadus vecs vīrietis. Viņa miteklī uzietas narkotikas vairāk nekā tūkstoš eiro vērtībā.

Jādomā, ka Ūnijas ielā pieķertā narkotirgoņa dzīvē šis notikums neko daudz nemainīs, jo nonākšana aiz restēm šim kungam vārda tiešā nozīmē ir kā atgriešanās mājās. Vīrietis iepriekš sodīts 33 reizes un aiz cietuma mūriem kopumā pavadījis jau 35 gadus. Šis mēģinājums piepelnīties tirgonim, kā arī viņa darījumu partnerim nu garantē vēl dažus gadus cietumā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl