Komentāri
Aizdomās par jaunas sievietes izvarošanu Valsts policija aizturējusi divus vīriešus
FOTO: VP

Nesen interneta vidē bija parādījies video un fotogrāfijas, kurās redzams, ka divi vīrieši, iespējams, izvaro jaunu sievieti. Aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu Valsts policija aizturējusi 1994. un 1996. gadā dzimušus vīriešus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, un šodien tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu abiem aizturētajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti sadarbībā ar Baložu iecirkņa policistiem, pārbaudot informāciju par izvarošanu, noskaidroja 1994. un 1996. gadā dzimušu vīriešu iespējamu saistību ar šo noziegumu.

Noskaidrojot abu atrašanās vietu, vakar, 9. februārī, policisti minētos vīriešus Rīgā aizturēja. Neviens no aizturētajiem iepriekš nav sodīts.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 159. panta otrās daļas – par izvarošanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem. Tāpat uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 160. panta pirmās daļas – par seksuālu vardarbību, ja to izdarījusi personu grupa. Par to soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem.

Šodien, 10. februārī, tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu abiem aizturētajiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl