Komentāri
Aizdomās par jaunas sievietes izvarošanu Valsts policija aizturējusi divus vīriešus
FOTO: VP

Nesen interneta vidē bija parādījies video un fotogrāfijas, kurās redzams, ka divi vīrieši, iespējams, izvaro jaunu sievieti. Aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu Valsts policija aizturējusi 1994. un 1996. gadā dzimušus vīriešus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, un šodien tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu abiem aizturētajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti sadarbībā ar Baložu iecirkņa policistiem, pārbaudot informāciju par izvarošanu, noskaidroja 1994. un 1996. gadā dzimušu vīriešu iespējamu saistību ar šo noziegumu.

Noskaidrojot abu atrašanās vietu, vakar, 9. februārī, policisti minētos vīriešus Rīgā aizturēja. Neviens no aizturētajiem iepriekš nav sodīts.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 159. panta otrās daļas – par izvarošanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem. Tāpat uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 160. panta pirmās daļas – par seksuālu vardarbību, ja to izdarījusi personu grupa. Par to soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem.

Šodien, 10. februārī, tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu abiem aizturētajiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl