Aizdomās par auto apzagšanu Rīgā aizturēts reibumā esošs vīrietis

0 Komentāru
Aizdomās par auto apzagšanu Rīgā aizturēts reibumā esošs vīrietis
Foto: Facebook / Rīgas pašvaldības policija

12. novembrī neilgi pirms plkst. 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Pļavniekos, pamanīja kādu “Audi” markas transportlīdzekli, kuram bija ieslēgusies signalizācija. Blakus transportlīdzeklim stāvēja kāds vīrietis, kurš, ieraugot policijas tuvošanos, uzkāpa uz velosipēda un sāka ātri mīties prom.

Bēglis pēc pāris metriem no somas izmeta dažas mantas. Policisti vairākkārtīgi deva rīkojumu kungam apstāties, taču viņš turpināja mīties. Vīrietis ātri vien panākts un apturēts. Apskatot somu, tajā atrasti divi skrūvgrieži, auto magnetola un lukturis.

Policisti atgriezās vietā, kur vīrietis bija izmetis mantas. Atrasta vēl viena auto magnetola, tās panelis un šķēres. Savukārt, apskatot “Audi” markas automašīnu, konstatēts, ka tai ir pavērtas pasažieru puses durvis un izrauta magnetola.

Aizturētais kategoriski noliedza, ka būtu veicis noziedzīgas darbības. Tāpat pārrunu laikā likumsargiem radās aizdomas, ka vīrietis ir arī lietojis narkotiskās vielas. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību nodrošināšanai.

0 Komentāru