Komentāri

Trešdien, 18. oktobra rītā, no mājām Salaspilī izgājis 28 gadus vecais Haralds Vējiņš un līdz šim brīdim nav atgriezies, informē organizācija “Bezvests.lv”.

Pēdējā informācija liecina, ka Haralds dodas no mājām Salaspils novadā uz Rīgu darīšanās un pēcpusdienā atgriezīsies mājās.
Pēdējo reizi sarakstījies sociālajā portālā ar kaimiņieni 18. oktobrī, ap plkst. 7.39.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pazīmes: 178 cm garš, vidējas miesas būves. Bija ģērbies dzeltenas krāsas, blīva auduma “Timberland” vējjakā, kājās gaiši brūni ādas “Timberland” šņorzābaki un zilas krāsas džinsu bikses.

Ja kāda rīcībā ir informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, par to var ziņot policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl