Komentāri

Trešdien, 18. oktobra rītā, no mājām Salaspilī izgājis 28 gadus vecais Haralds Vējiņš un līdz šim brīdim nav atgriezies, informē organizācija “Bezvests.lv”.

Pēdējā informācija liecina, ka Haralds dodas no mājām Salaspils novadā uz Rīgu darīšanās un pēcpusdienā atgriezīsies mājās.
Pēdējo reizi sarakstījies sociālajā portālā ar kaimiņieni 18. oktobrī, ap plkst. 7.39.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pazīmes: 178 cm garš, vidējas miesas būves. Bija ģērbies dzeltenas krāsas, blīva auduma “Timberland” vējjakā, kājās gaiši brūni ādas “Timberland” šņorzābaki un zilas krāsas džinsu bikses.

Ja kāda rīcībā ir informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, par to var ziņot policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl