Agresīvs vīrietis piedraud kaimiņam ar cirvi

0 Komentāru
Agresīvs vīrietis piedraud kaimiņam ar cirvi
Ilustratīvs foto (VALSTS POLICIJA)

Sestdien, 10. novembrī, Valsts policija saņēma informāciju no kāda Latgales priekšpilsētas iedzīvotāja par to, ka kaimiņš viņam draudējis ar cirvi, informē Valsts policija.

Abu vīriešu nesaskaņas bija ilgušas jau vairākus gadus, taču todien kaimiņš bijis sevišķi agresīvs. Kad cietušais atradās nama pagalmā, pie viņa pienācis alkohola reibumā esošais kaimiņš un, vicinoties ar cirvi, sācis draudēt fiziski izrēķināties. Par laimi, starpgadījumā neviens nav cietis.

Pēc informācijas saņemšanas par notikušo notikuma vietā ieradās policisti, kuri aizdomās turēto 1974. gadā dzimušo vīrieti turpat aizturēja. Iepriekš vīrietis nav sodīts.

Sākotnēji aizdomās turētais vīrietis tika nogādāts ārstniecības iestādē, lai pārbaudītu viņa psihiskās veselības stāvokli. Ņemot vērā, ka vīrietis tobrīd bija adekvāts, mediķi nekonstatēja, ka viņam nepieciešama hospitalizācija. Tāpēc viņš tika nogādāts Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknī.

Aizdomās turētais policistiem atzina, ka iemesls viņa agresijai bijis kāds ieildzis personisks konflikts. Ņemot vērā, ka izteiktie draudi bija nopietni un viņš patiešām bija apdraudējis savu paziņu, pret vīrieti tika uzsākts kriminālprocess. Krimināllikuma 132. pants paredz, ka par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats, ka šie draudi var tikt izpildīti, soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizdomās turētajam vīrietim piemēroti drošības līdzekļi – policijas uzraudzība un aizliegums tuvoties cietušajam.

0 Komentāru