Agresīvs vīrietis par aizrādījumu nečurāt pie mājas nežēlīgi sit vecu vīru un uzbrūk policistiem

13 komentāri

Pagājušajās brīvdienās kāds vīrietis, trim treniņtērpos ģērbtiem vīriešiem aizrādījis, ka nav pieklājīgi gaišā dienas laikā čurāt pie daudzdzīvokļu mājas logiem… Pēc šāda aizrādījuma policistiem vēlāk nācās pat ņemt talkā šaujamos, lai kā nomierinātu aizkaitināto “čurātāju”.

Sestdienas pēcpusdienā galvaspilsētas policistiem nācies steigšus pamest kāda cita izsaukuma vietu Šampēterī, jo viņu palīdzību lūguši divi satraukti bērni. Viņi tik tikko aiz kādas daudzdzīvokļu mājas stūra bija redzējuši patiesi šausminošu kautiņu.

Notikuma vietā ieradusies arī policija. Lai arī vīri nekavējoties uzsaukuši ķildniekiem, kāds gados jauns vīrs nav pat pievērsis uzmanību policistiem un turpinājis nežēlīgi sist vecāku pretinieku. Arī pēc elektrošoka lietošanas viņš turpināja izturēties agresīvi arī pret policistiem.

Īsi pēc tam kad jaunais vīrietis saslēgts rokudzelžos, kārtības sargiem izdevies aprunāties arī ar pārējiem kautiņā iesaistītajiem un atklājies, ka policisti tik tikko no huligāna rokas paglābuši kādu laulātu pāri.

Pēcāk huligāna piekautais pāris ar neatliekamo medicīnisko palīdzību nogādāts slimnīcā, savukārt pašam uzbrucējam nācies vēl labu brīdi uzkavēties policistu sabiedrībā.

Valsts policijas Zemgales iecirknī pret 35 gadus veco vīrieti ierosināta krimināllieta un aizturētajam jau dota iespēja pāris diennaktis apdomāt izdarīto, pasēžot aiz restēm. Ja tiks pierādīta viņa vaina huligāniskajā uzbrukumā un miesas bojājumu nodarīšanā, cietumā var nākties pavadīt arī krietni vien ilgāku laiciņu.