Agresīva jaunkundze dusmu uzplūdā par sava drauga aizturēšanu sabojā policijas busiņu

4 komentāri
Agresīva jaunkundze dusmu uzplūdā par sava drauga aizturēšanu sabojā policijas busiņu
Foto: Erkānuzņēmums

Kādai kompānijai ieilgusi ballīte beigusies pavisam citādi nekā domāts. Jau rīta agrumā alkohola apreibinātie paspējuši nokaitināt vairākus pilsētniekus, papļāpājuši ar policistiem, un rezultātā diviem no uzdzīvotājiem pat izdevies nonākt aiz restēm.

Austot rīta gaismai, kārtības sargu auto piestājis Brīvības gatvē, kur, pēc aculiecinieku teiktā, kāda apreibusi kompānija ar savu uzvedību traucējot ne vien apkārtējo mieru, bet arī kādas sētnieces centienus uzkopt ielu.

Tā kā sirmgalve, lai arī noskaitusies uz jauniešu izdarībām, tomēr nevēlējās rakstīt iesniegumu par kādu nodarījumu, kārtībsargi izskaidrojuši kompānijai, ar kādām sekām var beigties šāda, apkārtējiem traucējoša, uzdzīve un tad lūguši visus izklīst. Savukārt jaunieši solījušies ar savu uzvedību vairs netraucēt.

Ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, policisti nolēmuši drošības labad vēlreiz apbraukt kvartālu, lai paskatītos, vai kompānija patiešām devusies prom. Taču tikai piecas minūtes pēc pirmās sastapšanās vīriem nācies vēlreiz uzrunāt tos pašus jauniešus, jo balsis nebūt nebija pieklusušas, bet viens no jaunekļiem turpat jau tukšojis alus pudeli.

Tika pieņemts lēmums jaunieti aizturēt. Aizturēšanas rezultātā viena no kompānijā esošajām meitenēm kļuva agresīva un, izņemot no kabatas mobilo telefonu, divas reizes iesita pa dienesta transportlīdzekli, nodarot tam bojājumus.

Abi jaunieši tika aizturēti – vīrietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā tādā stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Savukārt sieviete tika nogādāta Valsts policijā – tālākas lietvedības nodrošināšanai tika uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par sīko huligānismu, un tālāk tiks vērtēts policijas transportlīdzeklim nodarīto bojājumu apjoms un, iespējams, tiks risināts jautājums par kriminālprocesa uzsākšanu.

TOP komentāri

 • Сергей Викторович
  +8 +8 0

  Сергей Викторович

  госпади ну какими идиотами надо быть ну получили замечание ну ушли нет надо было забодать муниципалов браво нашли на жопу преключений
 • JANIS
  +1 +1 0

  JANIS

  policijas darbinieki ir jaciena.es gan vinus cienu jo man patik vinu profesonalais darbs.pie manis sodien bija iebraukusi divi policijas darbinieki mekleja pazudusu cilvecinu.
 • Alīna Kalniņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl