Komentāri
Āgenskalnā divu vīriešu starpā izceļas konflikts; abus nākas nogādāt policijā
FOTO: RPP

16. aprīļa pēcpusdienā pie Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbiniekiem vērsās kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka pirms neilga laika viņam nolaupīts mobilais tālrunis. Vīrietis norādīja uz vainīgo personu.

Policisti aizdomās turamo panāca un apturēja. Pārrunu laikā iespējamais vainīgais apgalvoja, ka cietušais esot viņam sākotnēji uzbrucis un saplēsis jaku, kā arī noliedza, ka būtu piesavinājies viņa tālruni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārmeklēšanas laikā pie iespējamā vainīgā atrasts tālrunis, taču vīrietis apgalvoja, ka to pirms diviem gadiem iegādājies kādā lombardā.

Abi vīrieši izteica vēlmi rakstīt Valsts policijā iesniegumu par otru. Tā nu abas personas nogādātas Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl