Ādažu iedzīvotāji “pieteikuši karu” klaidoņiem – nofilmē pārkāpumu un ziņo policijai

2 komentāri

Ādažos vietējie iedzīvotāji savas pilsētas klaidoņiem “pieteikuši karu” un katru viņu kustību, kas ir ārpus likuma rāmja, sākušu iemūžināt video.

Raidījuma “Degpunktā” sastaptie Ādažu iedzīvotāji saka, ka klaidoņi, kas reizi pa reizei apgrozās pie centra veikaliem, viņiem netraucē, taču, kad viņu rīcība kļūst pārāk bezkaunīga, ir jārīkojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds vietējais iedzīvotājs, redzot, ka tur pat līdzās tirdzniecības centriem un dzīvojamajam sektoram divi bezpajumtnieki nokārto dabiskās vajadzības, nosūdzējis viņus policijai. Turklāt piegādājis arī visus pierādījumus.

Kā noskaidrojis raidījums, abi klaidoņi uz Ādažiem pārcēlušies nesen, pametot savu mitekli Carnikavā. Uz soda naudas piedziņu policija, protams, lielas cerības neliek, bet vismaz nule iepazītajiem “plostotājiem” tagad tiks pievērsta pastiprināta uzmanība un piedāvāta sadarbība ar pašvaldības sociālo dienestu.

TOP komentāri

  • Gita Eglīte
    +1 +1 0

    Gita Eglīte

    Vai videoierīce, ar kuru fiksēts konkrētais "pārkāpums", ir reģistrēta likumā noteiktā kārtībā?
    Jebkurš sevi cienošs advokāts šo video var izmantot savu spalvu spodrināšanai...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl