Ādažu iedzīvotāji “pieteikuši karu” klaidoņiem – nofilmē pārkāpumu un ziņo policijai

2 komentāri

Ādažos vietējie iedzīvotāji savas pilsētas klaidoņiem “pieteikuši karu” un katru viņu kustību, kas ir ārpus likuma rāmja, sākušu iemūžināt video.

Raidījuma “Degpunktā” sastaptie Ādažu iedzīvotāji saka, ka klaidoņi, kas reizi pa reizei apgrozās pie centra veikaliem, viņiem netraucē, taču, kad viņu rīcība kļūst pārāk bezkaunīga, ir jārīkojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds vietējais iedzīvotājs, redzot, ka tur pat līdzās tirdzniecības centriem un dzīvojamajam sektoram divi bezpajumtnieki nokārto dabiskās vajadzības, nosūdzējis viņus policijai. Turklāt piegādājis arī visus pierādījumus.

Kā noskaidrojis raidījums, abi klaidoņi uz Ādažiem pārcēlušies nesen, pametot savu mitekli Carnikavā. Uz soda naudas piedziņu policija, protams, lielas cerības neliek, bet vismaz nule iepazītajiem “plostotājiem” tagad tiks pievērsta pastiprināta uzmanība un piedāvāta sadarbība ar pašvaldības sociālo dienestu.

TOP komentāri

  • Gita Eglīte
    +1 +1 0

    Gita Eglīte

    Vai videoierīce, ar kuru fiksēts konkrētais "pārkāpums", ir reģistrēta likumā noteiktā kārtībā?
    Jebkurš sevi cienošs advokāts šo video var izmantot savu spalvu spodrināšanai...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl