Ādažu iedzīvotāji “pieteikuši karu” klaidoņiem – nofilmē pārkāpumu un ziņo policijai

2 komentāri

Ādažos vietējie iedzīvotāji savas pilsētas klaidoņiem “pieteikuši karu” un katru viņu kustību, kas ir ārpus likuma rāmja, sākušu iemūžināt video.

Raidījuma “Degpunktā” sastaptie Ādažu iedzīvotāji saka, ka klaidoņi, kas reizi pa reizei apgrozās pie centra veikaliem, viņiem netraucē, taču, kad viņu rīcība kļūst pārāk bezkaunīga, ir jārīkojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds vietējais iedzīvotājs, redzot, ka tur pat līdzās tirdzniecības centriem un dzīvojamajam sektoram divi bezpajumtnieki nokārto dabiskās vajadzības, nosūdzējis viņus policijai. Turklāt piegādājis arī visus pierādījumus.

Kā noskaidrojis raidījums, abi klaidoņi uz Ādažiem pārcēlušies nesen, pametot savu mitekli Carnikavā. Uz soda naudas piedziņu policija, protams, lielas cerības neliek, bet vismaz nule iepazītajiem “plostotājiem” tagad tiks pievērsta pastiprināta uzmanība un piedāvāta sadarbība ar pašvaldības sociālo dienestu.

TOP komentāri

  • Gita Eglīte
    +1 +1 0

    Gita Eglīte

    Vai videoierīce, ar kuru fiksēts konkrētais "pārkāpums", ir reģistrēta likumā noteiktā kārtībā?
    Jebkurš sevi cienošs advokāts šo video var izmantot savu spalvu spodrināšanai...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl