Aculiecinieks pie Daugavas pamana aizdomīgus tipāžus – policisti pie viņiem atrod heroīnu

5 komentāri
Aculiecinieks pie Daugavas pamana aizdomīgus tipāžus – policisti pie viņiem atrod heroīnu
Foto: Ekrānuzņēmums

Rīgas pašvaldības policisti ar policijas mobilās lietotnes palīdzību saņēmuši kāda pilsētnieka uzņemtu attēlu, kurā bija redzama aizdomīga kompānija, kas no apkārtējo acīm slēpās nomaļā vietā netālu no Salu tilta. Garāmgājēja aizdomas izrādījās pamatotas un atklājās, ka šie cilvēki saistīti ar narkotiku tirgošanu.

Pirms pāris dienām galvaspilsētas kārtības sargi izjaukuši kādas aizdomīgas trijotnes “romantisko saulrieta baudīšanu” pie Daugavas, kādā krūmu pudurī netālu no Salu tilta. Tuvojoties notikuma vietai, kārtībsargi pamanījuši trīs personas – vienu vīrieti un divas sievietes. Vīrietim rokā bija polietilēna maisiņš, ieraugot policijas darbiniekus, uzreiz to nometa zemē un centās paslēpt zālē.

Arī turpmākie atradumi likumsargiem likuši noprast, ka viņi pārsteiguši kompāniju nesagatavotu. Acīmredzot trijotne šo nomaļo vietu bija izvēlējusies ne tikai brīnišķīgā skata dēļ, un, šķiet, vīri bija ieradušies tieši tajā mirklī, kad kompānija mēģinājusi safasēt mazākos iepakojumos jeb tā dēvētajos “čekos”, pavisam nesen iegādātas narkotikas.

Pie visām trim personām atradās 20 šādi folija veida iepakojumi un pie vienas no sievietēm atrasts arī celofāna maiss, kas izklāts ar foliju – tas parasti liecina par to, ka šādas personas nodarbojas ar preču zādzībām no veikaliem. Vīrietis atzinās, ka viela, kas ietīta folijā, ir heroīns un domāta viņu pašu lietošanai.

Visi šie atradumi bijis pietiekams iemesls, lai kompānijas vakars turpinātos, jau pavisam citā atmosfērā. Trijotne aizturēta un nogādāta kolēģiem no Valsts policijas, kas par šo atradumu uzsāka lietu, kā arī parūpējas, lai visi trīs šajā vakarā paviesotos arī ekspertīžu centrā.

5 komentāri