Aculiecinieks brīdina par bezpajumtniekiem Brīvības ielā, kuri, iespējams, atklājuši jaunu naudas izspiešanas veidu

Komentāri

“Alkoholam un cigaretēm nauda ir jāatrod vienmēr” – tāda ir realitāte bezpajumtnieku dzīves gaitās.

Raidījums “Degpunktā” norādām, – tie, kas ikdienā dodas gar Dailes teātri, noteikti ir ievērojuši ne vienu vien bezpajumtnieku baru, kuriem šī apkārtne kalpo ne vien par izklaides, bet arī pelnīšanas, dabisko vajadzību nokārtošanas, dzīvošanas un “lāpīšanās” vietu. Taču ir rīdzinieki, kuri vēlas pabrīdināt citus pilsētniekus par nekaunīgiem bezpajumtnieku izgājieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kaskadieris un draugi”- tā bezpajumtniekus, kuri apdzīvo Brīvības un Matīsa ielas krustojumu, iesaucis Jānis. Vīrieša mērs šonedēļ bija pilns, ieraugot, kā tiek inscenēti negadījumi, lai izspiestu naudu no nevainīgiem cilvēkiem.

Līdz šim policija nav saņēmusi ziņojumus par Jāņa novēroto krāpšanās veidu, taču pats “kaskadieris” un viņa draugs stāsta par līdzīgiem gadījumiem, ko piekopuši viņu paziņas ne paši.

 

Nikolajs
Bezpajumtnieks

Mums te bija viens dīvainis, kurš pats metās zem mašīnām un ar to pelnīja naudu. Lai policija nav jāsauc un tā. Saskatījās tādus krievu seriālus kā “Noziedzīgā Pēterburga”, kurā sieviete arī metās zem auto. Samācījās piemērus no šīm filmām un bezjēdzīgajām grāmatām.

 

 

 

Jāņa nodēvēto kaskadieri sauc Anatolijs. Vīrietis pats nav no runātājiem, bet draugs Nikolajs attaisno kungu par visiem 100%. Un, ja kāds ir vainīgs, tad noteikti ne Anatolijs, bet tie, kas vēlas uzdzīvot uz viņa rēķina.

 

Nikolajs
Bezpajumtnieks

Šeit viņam apkārt daudzi alkoholiķi savācas, jo viņš ir labs onkulis, izsauc dzeramo un pabaro. Bet tas nenozīmē, ka viņš jāmet zem mašīnas. Jā, reizēm, kad sadzeras, ir bijis, ka viņš izkrīt no ratiņkrēsla. Tad izsaucam “ātro palīdzību”, kas arī atbrauc un viņu savāc. Bet tādu gadījumu, kad būtu gribējis viņu pagrūst zem mašīnas, es pat neesmu dzirdējis.

 

 

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl