Aculieciniece nofilmē, kā “virinātājs” Āgenskalnā izrādās studentēm

Komentāri

Kāda aculieciniece – Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studente – nofilmējusi, kā “virinātājs”, skatoties vairākām tobrīd pīpējošām sievietēm acīs, nodarbojās ar onānismu.

Meitenes nolēma notiekošo iemūžināt, lai būtu pierādījumi, kad perversais vīrietis tiks aizturēts. Turklāt tā arī notika. Kamēr viena filmēja, otra zvanīja policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaidrojās, ka aizturētais ir 43 gadus vecs, turklāt 2,5 promiļu lielā reibumā.

Policisti aicina šādās un līdzīgās situācijās nekavējoties zvanīt pa tālruni 110, un, ja ir iespēja un drosme, sekot ļaundarim. Bieži vien viņi nekur tālu nemūk. Arī šajā reizē tas palīdzēja izvirtuli noķert.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl