“Abi divi appīpējušies!” Policisti notver jaunekļus, kuri parūpējušies par vairākiem “mākslas darbiem” uz ēku sienām

8 komentāri
“Abi divi appīpējušies!” Policisti notver jaunekļus, kuri parūpējušies par vairākiem “mākslas darbiem” uz ēku sienām

Visticamāk, ne vienu vien namīpašnieku vismaz reizi dzīvē ir nokaitinājuši jauniešu ķēpājumi jeb “tagi” uz māju fasādēm, kas tur atstāti ar krāsas baloniņu. Par to liecina fakts, ka šie parakstam līdzīgie ķeburi ir redzami uz simtiem ēku galvaspilsētā. Pavisam nesen policistiem, pateicoties kāda aculiecinieku ziņai, ir izdevies notvert divus jaunekļus, kuri varētu būt saistīti ar vismaz daļu šo “mākslas darbu”. 

Dažas minūtes pēc pusnakts Operatīvās vadības birojā saņemta ziņa par diviem huligāniem, kuri tik tikko redzēti Miera ielā. Abi tumsnējie stāvi bruņojušies ar krāsas baloniņiem izdaiļojuši kādas ēkas sienu un tad nozuduši kur tumsā.

Tā kā tobrīd vistuvāk notikuma vietai bija viena no Pašvaldības policijas Centra pārvaldes patruļām, tieši viņiem dots uzdevums doties uz notikuma vietu. Tikai divas minūtes pēc šīs ziņas saņemšanas patruļauto jau ieradies notikuma vietā, un inspektori sākuši dzīt ļaundaru pēdas. Kā izrādās, abi iespējamie vaininieki nebija tikuši nekur tālu.

Aprunājoties ar abiem jaunekļiem, inspektoriem kļuva skaidrs, ka sienu ķēpājumi nav vienīgais jaunekļu veikums – vismaz viens no uzrunātajiem šajā vakarā bija uzpīpējis arī ko aizliegtu.

Ņemot vērā, ka aculieciniekam bija izdevies piefiksēt ne tikai aptuvenu pārkāpēju izskatu, bet arī sienas ķēpājuma vēstījumu, aizturētajiem jauniešiem nācās atzīties, ka šajā vakarā sabojāts ne viens vien īpašums.

Pēc tam, kad policisti piefiksējuši visus šajā vakarā atstātos “parakstus”, abi aizturētie nogādāti tuvējā Valsts policijas iecirknī.

8 komentāri