Komentāri

Kāda pavisam neierasta situācija notikusi pavisam nesen galvaspilsētas centrā – stikla liftā netālu no kāda iepirkumu centra, gājēju tunelī pie stacijas, iesprūda 7 gadus vecs zēns, kuram, par lielu izbrīnu apkārtējiem, tur nācās pavadīt labu brīdi.

Pirms pāris dienām galvaspilsētas kārtības sargi saņēma kāda pilsētnieku lūgumu pēc palīdzības. Zvanītājs gājēju tunelī pie stacijas pamanījis kādu puisēnu, kurš bija iesprūdis stiklotā, invalīdiem paredzētajā liftā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdī, kad notikuma vietā ierodas tuvākā policijas patruļa, apkārtnē jau salasījies prāvs aculiecinieku un ziņkārīgo pulciņš.

Par laimi, brīdī, kad notikuma vietā ieradies tehniskais darbinieks, bija nepieciešams vien mirklis, lai atslēgtu durvis un bērns varētu izkļūt no slazda.

Policisti piedāvājuši zēnam aizvest viņu mājās, bet diemžēl puisēna stāstījums par šīs dienas gaitām bijis visai neskaidrs, tādēļ policisti nolēmuši viņu nogādāt dežūrdaļā.

Foto

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl