5-6 metrus dziļajā Ruļļu karjerā iegāžas traktors; šoferi neizdodas glābt – viņš noslīkst

1 komentārs

Svētes pagastā pirmdien, 19. jūnijā, kāds nelaimes gadījums darba vietā beidzās ar letālām sekām. 54 gadus vecs vīrietis, strādājot Ruļļu karjerā, nespēja novaldīt darba traktoru un iebrauca ūdenī.

Ja traktoru atkal pie dzīvības piedabūt nebūs grūti, tad cilvēku glābt vairs iespēju nav – ar tik skaudru atziņu dalās Sergejs, kurš kopā ar kolēģi šodien mēģina savest kārtībā Ruļļu karjerā izmērcēto traktoru. Viens no viņu darba biedriem vakar ar to neveiksmīgi iegāzās ūdenī un noslīka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietā, kur norisinās grants izvešanas darbi, ūdens dziļums ir aptuveni pieci-seši metri. Kolēģa glābšana pašu spēkiem diemžēl neizdevās.

Kā varēja notikt nelaime?

Bojā gājušā 54 gadus vecā Ērika uzvedība kolēģiem jau vakar šķita aizdomīga. Tagad viņiem atliek vien minēt – pie vainas pirmdiena, kurā dažkārt ir grūti saņemties darbiem, vai neizgulēts reibums.

Policija tagad ir sākusi kriminālprocesu par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl