11 gadus vecā Kaspara pazušana: iespējams, viņš bija pikts uz vecākiem, kas aizliedza spēlēt datorspēles

3 komentāri

Ziepniekkalna un Šampētera rajonā trešdien, 31. maijā, meklēja 11 gadus vecu zēnu, kurš vakarā šokēja vecākus un neatgriezās mājās. Par laimi, šis stāsts ir ar laimīgām beigām, un raidījums “Degpunktā” vēsta par to, kādēļ zēns būtu varējis pamest mājas.

11 gadus vecais Kaspars bija pikts uz vecākiem, jo viņam uz kādu laiku tika aizliegts spēlēt iemīļotās datorspēles. Trešdien ap pulksten 17.00 zēns kopā ar mammu devās pakaļ vienai no mazākajām ģimenes atvasēm uz bērnudārzu Stendes ielā. Aizvainojuma vai kāda cita iemesla dēļ Kaspars nolēma kopā ar vecākiem uz mājām Valdeķu ielā vairs nedoties.

Ekrānuzņēmumi

Iestājoties tumsai, Kaspara vecāki tomēr nolēma ziņot policijai par dēla pazušanu un, par laimi, pēc vairāku stundu meklējumiem zēnu izdevās atrast.

Kaspars ciemojās pie viena no saviem draugiem, kura vecāki ceturtdien pēcpusdienā paziņoja, ka puisēns ir drošībā pie viņiem.

Organizācijas bezvests.lv pārstāves Svetlanas Ginteres pieredze rāda, ka visbiežāk bērni tālāk par draugu mājām neaizklīst. Viņi vēl neapzinās, cik nopietna ir viņu rīcība un kā tā var satraukt mājiniekus.

Tos, kuri aktīvi piedalās pazudušu cilvēku meklēšanā vai pamana bērnus, par kuru pazušanu ir ziņots, sieviete aicina uzvesties adekvāti un noklīdušo personu nepārbiedēt.

TOP komentāri

 • Larisa Rudzroga
 • Mamma
  0 0 0

  Mamma

  Šitas pats puišelis nāk no tādas ģimenes,bērni staigā cauros apavos,netīri.
 • Mamma
  0 0 0

  Mamma

  Es tajā Valdeķu ielas mājā kārtīgāk izrevidētu visas daudzbērnu vai vienkārši bērnu ģimenes ar sociālo statusu,jūs pat nestādaties priekšā kas tur darās.No malas to neredz,bet dzerstās uz nebēdu,bērni pamesti klīst kā tādi bomzīši.Sūdzības no kaimiņiem ir bieži pat uz bāreņtiesu,bet rezultāta nekāda!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl