100 eiro par apgāztiem puķu podiem – divām tūristēm huligāniskās “izpriecas” Vecrīgā izmaksā dārgi

8 komentāri
100 eiro par apgāztiem puķu podiem – divām tūristēm huligāniskās “izpriecas” Vecrīgā izmaksā dārgi
Foto: Ekrānuzņēmums

Kautiņi, piepūšamās seksa rotaļlietas un meitenes, kuras nolemj vismaz reizi dzīvē iejusties huligānu ādā – ar to visu brīvdienās sastapušies vecpilsētas kārtības sargi. 

Sestdienas pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši visai neparastu izsaukumu uz kādu restorānu Mazajā Monētu ielā. Tur apmeklētāju starpā izcēlusies ķilda, tūristu sarīkotas ballītes un tās atribūtu dēļ. Bariņš jaunu vīriešu no Lielbritānijas, tur talkā ņemot piepūšamo seksa rotaļlietu, bija sarīkojuši tādus “paraugdemonstrējumus”, kas bija aizskārusi kādu citu kompāniju.

“Atnāca ārzemnieku kompānija. Viņiem līdzi bija lelle… Jūs jau saprotat, kas par lelli. Un, atvainojos, sāk viņu drāzt. Kliedz rupjības un tā tālāk. Kad mēs viņiem aizrādījām, viņi mūs tādiem vārdiem… Vispār. Man sāka rokas trīcēt. Es viņiem saku, mums te ir bērns, ko jūs atļaujaties. Pārdūru viņiem to lelli un pateicu, ka tai nav vietas restorānā. Varbūt jums tā ir pieņemts, bet mums ne. Kāpēc viņi savās mājās tā neuzvedas. Es saprotu, vecpuišu ballīte, bet puiši taču nav zooloģiskajā dārzā. Kāpēc mūsu zeme ir kļuvusi par zoodārzu?” neizpratnē ir restorāna darbiniece.

Paši ballētāji gan, sastopoties ar likumsargiem, izteica nožēlu, ka jautrība izvērtusies šādi, jo kompānija nebūt nav vēlējusies kādu aizskart. Šajā situācijā kārtības sargiem tomēr izdevies samierināt visas konfliktējošās puses, tūristi atvainojušies sievietēm un devušies tālāk savās gaitās, bet inspektori turpinājuši patruļu.

Savukārt ap plkst. 3.00 naktī pilsētas videonovērošanas centra monitoros parādījusies kāda trijotne, kas Kalēju ielā bija sarīkojusi īstu cīņas klubu, kurā netrūka ne dūru vicināšanas, ne asiņu. Tādēļ tikai pēc pāris minūtēm šķērsieliņā iegriezies policistu busiņš.

Drīz vien apturot piekauto jaunekli un abus jau aizgājušos, atklājies, ka visi trīs ķildnieki ir savstarpēji pazīstami, turklāt ieradušies Latvijā no Vācijas. Sākumā, gan neskatoties uz asinīm pielieto bruģi, jaunekļi noliedza, ka būtu ko pārkāpuši, taču drīz vien kārtības sargi viņiem demonstrējuši video, kuros bija skaidri redzams, kurš un ko darījis. Tā kā ķildnieki nav vēlējušies celt prasības viens pret otru, viņiem noformēts protokols par sīko huligānismu un par šādām izdarībām nāksies šķirties no 200 eiro.

Savukārt pāris meitenes likumsargu uzmanību izpelnījušās šorīt agri no rīta, kad Kaļķu ielā sākušas gāzt uz kādas terases izvietotos puķu podus. Kad viss izvandīts, abas devušas kājām ziņu. Ar videonovērošanas kameru palīdzību izdevies izsekot viņām līdz viesnīcai, kurā jaunietes bija apmetušās, un policisti sastapa viņas jau tur.