10 gadus vecs bērns draud sadurt māti ar nazi

2 komentāri
10 gadus vecs bērns draud sadurt māti ar nazi

17. novembrī īsi pirms pulksten 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Mīlgrāvī, kur māte nevarēja savaldīt savu mazgadīgo meitu.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi devās uz virtuvi, kur pie galda mierīgi sēdēja 10 gadus veca meitene. No blakus istabas iznāca bērna māte. Sieviete pastāstīja, ka strīds izcēlies, jo viņa meitai nav atļāvusi doties ciemos pie draudzenes. Atvase uz šādu aizliegumu nav adekvāti reaģējusi. Meitene saplēsusi traukus, paņēmusi nazi un draudējusi māti sadurt.

Savukārt meitene pastāstīja, ka nesen māte viņu ievietojusi internātskolā. Atgriežoties nedēļas nogalē mājās, viņa sarunājusi satikties ar draudzeni, taču māte pēkšņi izmainījusi plānus un likusi doties pie vecmāmiņas.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri meiteni hospitalizēja plašākiem izmeklējumiem. Līdzi uz ārstniecības iestādi devās arī māte. Ar abām iesaistītajām personām veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Informācija nodota RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl