Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 9. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dažādi

"Cik ilgi var sēdēt aukstumā?!" Rīgā vairākiem dzīvokļiem pēkšņi pazūd apkure

"Cik ilgi var sēdēt aukstumā?!" Rīgā vairākiem dzīvokļiem pēkšņi pazūd apkure 2

Pensionāre Irma un viņas kaimiņi Ūnijas ielā nu jau vairākas dienas dzīvo bez apkures. Radiatori auksti palika 22. novembra vakarā, un kopš tā laika neviens no nama apsaimniekotāja darbiniekiem nav bijis spējīgs atrisināt nepatīkamo problēmu. Sieviete stāsta, ka nu pat jau viņai apnicis nemitīgi cīnīties ar “Rīgas namu pārvaldnieku” par savu pienākumu pildīšanu.

"Mēs bijām šķīrušies jau kādu laiku" - vīrietis, atriebjoties bijušajai, publiski sadedzinās pie viņas loga

"Mēs bijām šķīrušies jau kādu laiku" - vīrietis, atriebjoties bijušajai, publiski sadedzinās pie viņas loga 17

Kāds Dzegužkalna iedzīvotājs nedēļu pirms 38 dzimšanas dienas publiski padarīja sev galu savas bijušās draudzenes mājas pagalmā, tieši zem sievietes dzīvokļa logiem. Vīrietis apzināti izvēlējās publisku vietu, kur atriebties savai mīļotajai par attiecību pārtraukšanu. Sieviete joprojām atrodas šoka stāvoklī, taču apkārtējie viņu mierina, sakot, ka notikušais nav viņas vaina.

Daugavpilī vairākos īpašumos atrod 11 500 nelegālo cigarešu paciņu

Daugavpilī vairākos īpašumos atrod 11 500 nelegālo cigarešu paciņu 1

Dažu dienu laikā, pārbaudot operatīvo informāciju un veicot kratīšanas, Daugavpilī vairākos īpašumos izņemts vērienīgs daudzums nelegālo tabakas izstrādājumu – 230 000 cigarešu jeb 11 500 cigarešu paciņu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.