Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops vērsim

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops dvīņiem

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

Horoskops vēzim

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops lauvai

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops jaunavai

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops svariem

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops skorpionam

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops strēlniekam

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops mežāzim

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops zivīm

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dažādi

Sarkandaugavas mistērija: kāda trauksmes cēlēja “iegāž” savus kaimiņus, regulāri zvanot policijai par nepareizi novietotiem auto

Sarkandaugavas mistērija: kāda trauksmes cēlēja “iegāž” savus kaimiņus, regulāri zvanot policijai par nepareizi novietotiem auto 5

Pededzes ielā pēdējo mēnesi risinās nemitīga cīņa starp pašvaldības policijas darbiniekiem un 4. nama iemītniekiem. Gar ielu novilktā dzeltenā līnija liedz iedzīvotājiem novietot savas automašīnas, taču pamatojums ceļa apzīmējumam cilvēkiem nav saprotams. Vietējie apgalvo, ka liegums jau sen zaudējis spēku un saglabājies tikai neizdarības dēļ.

Ratiņkrēslam piekalts puisis ilgstoši cīnās, lai iegūtu autovadītāja apliecību

Ratiņkrēslam piekalts puisis ilgstoši cīnās, lai iegūtu autovadītāja apliecību 10

Aleksandrs Ronis ir 22 gadus vecs jaunietis, kurš no bērnības piekalts ratiņkrēslam. Tomēr viņš vēlas dzīvot pilnvērtīgi un kādu dienu sēsties pie auto stūres. Diemžēl sapni liedz īstenot nesakārtotā valsts sistēma. Ar invalīdiem, runājot bez aplinkiem, lielais vairums auto instruktoru nevēlas strādāt. Darbs ir grūts, atbildīgs un peļņas ziņā ne pārāk izdevīgs.

Vēja lauzti koki uzkrituši divām automašīnām, kurās atradušies cilvēki

Vēja lauzti koki uzkrituši divām automašīnām, kurās atradušies cilvēki

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis vairāk nekā 170 izsaukumu saistībā ar spēcīgā vēja radītajiem postījumiem, tostarp Ķekavas novadā vēja lauzti koki uzkrituši divām automašīnām, kurās sēdējuši cilvēki, informēja dienesta preses pārstāve Inta Palkavniece.

Baložos pieķer piegružotāju; pēcāk atklājas, ka vīrieša "kontā" ir vēl kāds pārkāpums

Baložos pieķer piegružotāju; pēcāk atklājas, ka vīrieša "kontā" ir vēl kāds pārkāpums 2

Kāds Baložu iedzīvotājs gaišā dienas laikā, paveroties pa sava dzīvokļa logu, ieraudzīja ainu, kādu, visticamāk, kaut reizi dzīvē ir redzējis katrs daudzdzīvokļu namu iemītnieks, – iedzīvotājam nepazīstams vīrietis svešos sadzīves atkritumu konteineros izkrāvis dažādus atkritumus un turpat līdzās sakrāmējis nolietotu riepu kalnu, bet tad steigšus devies prom.