Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops vērsim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops dvīņiem

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

Horoskops vēzim

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops lauvai

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops jaunavai

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops svariem

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops skorpionam

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops strēlniekam

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops mežāzim

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops zivīm

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dažādi

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

VIDEO: iereibis vīrietis izsit autobusa stiklu

VIDEO: iereibis vīrietis izsit autobusa stiklu 1

Pie Brīvības pieminekļa patrulējošajiem kārtības sargiem nācies uz mirki pamest savu posteni. Kāds aculiecinieks pastāstījis, ka kāds iereibis vīrietis ar pudeli izsitis autobusa logu. 

Mežciemā trīs pusaudži ielaužas kādā nepabeigtā būvē

Mežciemā trīs pusaudži ielaužas kādā nepabeigtā būvē

14. augustā īsi pēc plkst. 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par trīs pusaudžiem, kuri Mežciemā ielīduši kādā nepabeigtā būvē. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Annu Poļipčuku

Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Annu Poļipčuku 2

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī saņemta informācija par to, ka 9. augustā ap pulksten 15 no savas dzīves vietas Liepājā izgāja 1938.gadā dzimusī Anna Poļipčuka un līdz šim brīdim nav pārradusies mājās, kā arī sievietes atrašanās vieta nav zināma.

Zivju kūpinātājs pie Ādažiem atsakās maksāt par reklāmu un uzsāk strīdu ar policiju

Zivju kūpinātājs pie Ādažiem atsakās maksāt par reklāmu un uzsāk strīdu ar policiju 4

Uz šosejas Rīga-Ainaži gandrīz visi garāmbraucēji ir pamanījuši krāšņās reklāmas zīmes, kurās tiek pievērsta uzmanība zivju kafejnīcai pāris simtus metrus tālāk, šosejas malā. Zīmes ir spilgtas un izstrādātas ar humoru, taču tās bieži tiek nomainītas. Par regulāro reklāmas maiņu atbildīga ir policija, jo tās tiek uzstādītas pretlikumīgi.

Traģiskā zēna nāve Liepājā: policija aicina atsaukties aculieciniekus

Traģiskā zēna nāve Liepājā: policija aicina atsaukties aculieciniekus

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis aicina atsaukties aculieciniekus, kuri 3. augustā ap plkst. 18.30 bija klāt traģiskajā nelaimes gadījumā Liepājā, kur pludmalē Atmodas bulvāra galā nogruvis stāvais krasts, un ar smiltīm tika aprakts 2008. gadā dzimis zēns.

Netīrība, mušas un kaķu bari - policisti nonāk dzīvoklī, kur acu priekšā paveras šausmīgs skats

Netīrība, mušas un kaķu bari - policisti nonāk dzīvoklī, kur acu priekšā paveras šausmīgs skats 10

18. jūlija vakarā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par neizturamu smirdoņu no kāda dzīvokļa Purvciemā. Ziņotājs skaidroja, ka dzīvoklī, iespējams, antisanitāros apstākļos uzturas vairāki mājdzīvnieki. Uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa apstākļu pārbaudīšanai.

"Domājām, ka kāds kaut ko spridzina!" Aucē sabrukusi māja

"Domājām, ka kāds kaut ko spridzina!" Aucē sabrukusi māja

Svētdien, 5. augustā, plkst. 18.00 Auces iedzīvotāji centrā, Dzirnavu ielā, izdzirdējuši sprādzienu. Ko nu kurš padomājis – gaisā uzgājusi gāze, rībējis pērkons, vai zibens iespēris, bet daudzi pabāzuši galvas pa saviem logiem un durvīm.