Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 27. jūnijs

Malvīne, Malvis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts. Arī sirds lietās pēc lustīgās līgošanas jaušams neliels progress.

Horoskops vērsim

Šodien dosi priekšroku nu galīgi sadzīviskām un praktiskām aktivitātēm, nevis izklaidei ar saviem interešu vai darba partneriem. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem.

Horoskops dvīņiem

Pat, ja vakar tava personīgās dzīves perspektīva izskatījās gaužām bēdīgi, šodien jau caur mākoņiem sāk vīdēt pa kādam saules stariņam. Sāk izklīst aizvainojuma un nerunāšanas migla.

Horoskops vēzim

Uz citu cilvēka pēcsvētku noguruma un pasivitātes fona, tu izskatīsies možs un varošs. Ar nedaudz traku spīdumu acīs būsi gatavs rādīt kā darbi jādara. Savam entuziasmam sabiedrotos diez vai iegūsi.

Horoskops lauvai

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu uzrunā un aizkustina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no citu cilvēku uzspiestā.

Horoskops jaunavai

Jau atkal tavās personīgajās attiecībās iestāsies mieriņš. Tavas jūtas un simpātijas atdzīvosies un uzziedēs no jauna. Ja esi sataisījies uz randiņu, izplāno to rūpīgi un no sirds, lai tavu cerību adresāts nejustos vīlies.

Horoskops svariem

Svētku laikā sakrātie nepadarītie mājas darbi tieši šodien ies no rokas, tāpēc profesionālie pienākumi paliks otrajā plānā. Vēl tevi nodarbinās jautājums par taupīgāku dzīvošanu vai bagāta sponsora meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Būsi pārņemts ar neko nedarīšanas dziedinošo vilinājumu. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, citas lietas var pagaidīt. Ja tavā tuvumā gadās paša vai radu bērni, ieteicams tiem veltīt pienācīgo uzmanības devu.

Horoskops strēlniekam

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā iedomu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Ja šodien nav vēlēšanās ar kādu draudzēties vai runāties, tad arī nevajag!

Horoskops mežāzim

Jebkuras aktivitātes, kas vērstas veselības salāpīšanai vai uzlabošanai ir tikai apsveicamas. Vajadzētu savilkt pēcsvētku bilanci un paskatīties, vai līdz Pēteriem izdosies izvilkt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien notiekoša kontroles pults nebūs tavās rokās. Bet tu jau zini, kam vadības pults, tas ir kosmosa stacijas komandieris. Atslābināšanās nesanāks. Strīdu šautriņas trāpīs tieši mērķī.

Horoskops zivīm

Ziņas, kuras tevi sasniegušas, nedos sirdsmieru, tāpēc ievērojamu dienas daļu pavadīsi domās, aizdomās un šaubās. Par laimi arī tavā mājā vai birojā gadīsies pa kādam jaukam notikumam, kas kliedēs nomāktību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dažādi

"Saprotiet, mēs esam jaunieši!" - bariņš pusaudžu apķēpā tuneļa sienas un pēc tam cenšas tās noberzt ar saviem krekliem

"Saprotiet, mēs esam jaunieši!" - bariņš pusaudžu apķēpā tuneļa sienas un pēc tam cenšas tās noberzt ar saviem krekliem 11

Kāda pusaudžu kompānija, kas vēloties ”atstāt ko paliekošu”, apzīmējusi apakšzemes tuneļa sienas pilsētas centrā. Jāteic, ka šādi tīņu atstātie ķēpājumi jeb ”tagi”, kas redzami neskaitāmās vietās pilsētā, visticamāk, liek dusmās nodrebēt ne vienam vien namīpašniekam, kurš kādreiz jau saņēmis rēķinu par fasādes sakopšanas darbiem.

Izsita logu un ielaida dzīvoklī suni! Iļģuciema iedzīvotāji kļūst par aculieciniekiem noslēpumainai dienestu operācijai

Izsita logu un ielaida dzīvoklī suni! Iļģuciema iedzīvotāji kļūst par aculieciniekiem noslēpumainai dienestu operācijai

Iļģuciemā kādas trīsstāvu ēkas pirmajā stāvā ilgstoši dzīvoja kāds jauns vīrietis, ar kuru kaimiņi plašākās sarunās nevēlējās ieslīgt. Iedzīvotāji atzīst, ka baidījās komunicēt, jo vīrietis esot iesaistīts nelegālos darījumos un uzvedas aizdomīgi. Apkārtējo aizdomas apstiprinājās piektdien, kad dzīvoklī ielauzās muitas policija un veica izmeklēšanas darbības.

Ilūkstē strūklakā noslīcis cilvēks

Ilūkstē strūklakā noslīcis cilvēks

Aizvadītajā naktī Ilūkstes centra strūklakā noslīcis pusmūža vīrietis, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

"airBaltic" lidmašīna veikusi avārijas nosēšanos Rīgas lidostā

"airBaltic" lidmašīna veikusi avārijas nosēšanos Rīgas lidostā 18

Trešdien, 12.jūnijā, Jūlijas ģimenei bija paredzēts lidojums uz Odesu, ap plkst.22.00 viņa ar vīru un diviem maziem bērniem ieradās Rīgas lidostā. Jūlijas reisa izlidošana bija paredzēta plkst.23.45. Pēc bagāžas nodošanas un dokumentu pārbaudes cilvēki sakāpa lidmašīnā un noskaņojās lidojumam. Pēc pacelšanās pagāja vien dažas sekundes, kad notika kas pavisam negaidīts.