Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 10. decembris

Guna, Judīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dažādi

Mētājas ar ēdienu un atsakās iet prom - Vecrīgā ātrās ēdināšanas iestādē skandalējas neapmierināts klients

Mētājas ar ēdienu un atsakās iet prom - Vecrīgā ātrās ēdināšanas iestādē skandalējas neapmierināts klients

2. decembrī plkst. 6.44 Rīgas pašvaldības policisti, patrulējot vecpilsētā, ievēroja kādu vīrieti, kurš ar roku žestiem mēģināja pievērst likumsargu uzmanību. Apturot operatīvo transportlīdzekli, vīrietis uzreiz pie tā piesteidzās. Mirkli vēlāk viņš pastāstīja, ka esot blakus esošās ēstuves darbinieks. Tajā atrodoties kāds neapmierināts klients, kurš uzvedoties huligāniski un atsakoties pamest ēstuves telpas.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Neapskaužama situācija - daudzbērnu ģimenei Slokā draud izlikšana uz ielas

Neapskaužama situācija - daudzbērnu ģimenei Slokā draud izlikšana uz ielas 16

Laikus nesamaksāti komunālie un īres rēķini kādu daudzbērnu ģimeni no Slokas noveduši līdz patiesi neapskaužamai situācijai. Visticamāk, ģimenei drīz vien nāksies nakšņot uz ielas. Nelaimē nonākušie apgalvo, ka vērsušies pēc palīdzības Jūrmalas domē, taču dzirdīgas ausis, tā arī nav atraduši.

Cerot laimēt televizoru, ārvalstu students kails pozē Vecrīgā

Cerot laimēt televizoru, ārvalstu students kails pozē Vecrīgā 1

Otrdien, 27. novembrī, plkst. 1.52 Rīgas pašvaldības policijas Rīgas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja kādu jaunu vīrieti vienā no vecpilsētas nomaļajām šķērsielām. Jauneklis bija novilcis drēbes un pozēja, kamēr biedrs ar telefonu uzņēma fotogrāfijas.

Divi "grafiti mākslinieki" apķēpājuši Gogoļa ielas tuneli

Divi "grafiti mākslinieki" apķēpājuši Gogoļa ielas tuneli

24. novembrī plkst. 23.00 Rīgas pašvaldības policijas Rīgas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameru Gogoļa tunelī ievēroja divus vīriešus, kuri, ejot cauri tunelim, no somas izņēma krāsas baloniņu un aizpūta vienu no kamerām, bet pēc tam baloniņu pavērsa arī otras kameras virzienā. Cauri aizkrāsotajai kamerai ievērots, ka viens vīriešiem apzīmē arī tuneļa sienu. Informācija nodota tuvākajām Rīgas pašvaldības policijas autopatruļām.

Naktī Mangaļsalas rajonā atrasts jaunas sievietes līķis

Naktī Mangaļsalas rajonā atrasts jaunas sievietes līķis 1

Naktī ugunsdzēsēji un glābēji steidzās uz Mangaļsalas rajonu, kur Daugavas krastā aculiecinieki atrada jaunas sievietes līķi, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUDG) pārstāve Inta Palkavniece.