Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops vērsim

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops dvīņiem

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops vēzim

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops lauvai

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops jaunavai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops svariem

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops skorpionam

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops strēlniekam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops mežāzim

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops ūdensvīram

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Horoskops zivīm

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dažādi

"Atradīs visādas likumīgas atrunas, lai neizmaksātu kompensāciju!" Pēc zādzības meklē taisnību strīdā ar apdrošinātājiem

"Atradīs visādas likumīgas atrunas, lai neizmaksātu kompensāciju!" Pēc zādzības meklē taisnību strīdā ar apdrošinātājiem 6

Tieši pēc sižeta par zādzībām Sunīšos ar raidījumu “Degpunktā” sazinājās viens no šī ciemata iedzīvotājiem, vēloties padalīties ar stāstu, kas noticis krietni senāk. Vīrietis pēc zagļu uzbrukuma palicis bez automašīnas “BMW X5”, bet apdrošināšanas kompānija dažādu apsvērumu dēļ izvēlējusies zaudējumus nekompensēt.

"Līda pa mūri pie bērniem..." Policisti Rīgas centrā notver čūsku

"Līda pa mūri pie bērniem..." Policisti Rīgas centrā notver čūsku 7

Policistu ikdienā dažādu nestandarta situāciju netrūkst. Pirms pāris dienām inspektori, kuri ieraduši patrulēt pašā pilsētas centrā, saņēmuši izsaukumu, kāds, šķiet, viņu rācijās atskanējis pirmo reizi – Lāčplēša ielā, tieši blakus kādam bērnudārzam, manīta čūska.

"Ka tik iznākums nav letāls, par to mēs visvairāk baidāmies!" Ģimene meklē Jelgavas pusē pazudušu pusaudzi

"Ka tik iznākums nav letāls, par to mēs visvairāk baidāmies!" Ģimene meklē Jelgavas pusē pazudušu pusaudzi 8

16 gadus vecā Grinta Bogdana ģimene izmisīgi cenšas noskaidrot puiša atrašanās vietu. Zēns cieš no alkohola un citu apreibinošo vielu atkarības, tāpēc radinieki baidās, ka viņš brīvsolī iekulsies nepatikšanās. Grints ilgstoši uzturējās klīnikā, taču viņam kopā ar draugu Rūdolfu no turienes izdevās aizbēgt. Šobrīd pusaudži klaiņo jau trīs dienas.

"Īpašnieki tikai skatās pa logu un smejas." Kaimiņš ieriebj kaimiņam, liedzot piekļuvi īpašumam

"Īpašnieki tikai skatās pa logu un smejas." Kaimiņš ieriebj kaimiņam, liedzot piekļuvi īpašumam 13

Jau sen zināms, ka ar kaimiņiem labāk draudzēties, nekā nīsties,| bet diemžēl reizi pa reizei domstarpības tomēr nonāk tik tālu, ka tās jārisina tiesas ceļā. Daugavpils pusē divu kaimiņu strīds izcēlies dalot servitūta ceļu. Diemžēl vienam no īpašniekiem, piekļuve savai teritorijai nu jau ilgāku laiku ir liegta un šķiet ātri šī konfliktsituācija neatrisināsies.

Nevienam neesot tiesību "aplauzt" kaifu? Mediķi un policija atgriež realitātē apdullušu narkomānu

Nevienam neesot tiesību "aplauzt" kaifu? Mediķi un policija atgriež realitātē apdullušu narkomānu

Kāds narkomāns ceturtdien gaišā dienas laikā atradis klusāku stūrīti, iekārtojies, ielaidis vēnā pamatīgu devu un ”aizlidojis” skaistākas dzīves meklējumos. Tomēr ilgi tā viss “lidināties” nav izdevies, jo viņa sapņus iztraucējuši policisti, un ārsti ar katra narkomāna ļaunāko murgu – šļirci, kas jebkuru ātri vien atgriež realitātē.

Cietsirdība! Ķengaragā nelīdzsvarots vīrietis šauj pa gulbjiem

Cietsirdība! Ķengaragā nelīdzsvarots vīrietis šauj pa gulbjiem 9

Ķengaraga iedzīvotāji mēdza priecāties par gulbju ģimeni, kas ikdienā dzīvojās pa upi, neviena netraucēti. Nesen putnu pārim piedzima arī mazi, pelēki mazuļi. Par spīti tam, ka daudzi izbaudīja savvaļas putnu klātbūtni pilsētā, kāds vīrietis viņus uzskatīja par traucējošiem. Gulbju nīdējs izmantoja šaujamieroci, lai divus no baltajiem lidoņiem nošautu.

Dzēra vairākas dienas: no 3,36 promiļu reibumā esošas mātes šķirti divi bērni

Dzēra vairākas dienas: no 3,36 promiļu reibumā esošas mātes šķirti divi bērni 1

26. augusta pēcpusdienā pie Rīgas pašvaldības policistiem Maskavas ielā vērsās kāda garāmgājēja, kura norādīja uz blakus esošo daudzdzīvokļu namu. Ziņotāja paskaidroja, ka vienā no dzīvokļiem dzīvojot ģimene ar diviem bērniem. Pēdējās dienās tur uzturoties vairāki iereibuši cilvēki un, iespējams, par bērniem neviens nerūpējas.