Komentāri

LNT raidījuma Degpunktā skatītāji turpina aktīvi iesūtīt video, kuros fiksēti dažāda veida likuma pārkāpumi. Šeit apkopoti nedēļas laikā aculiecinieku fiksētie kadri.

Videomateriālu no ugunsgrēka epicentra esam saņēmuši no aculiecinieka Gata, kurš Ķekavas novadā starp Baložiem un Krustkalniem vakar bija izgājis paskriet pa mežu. Vīrietis savā ceļā sastapis arī vairākas jauniešu kompānijas. Pusaudži pastāstījuši, ka šī neesot vienīgā degšana – vienlaikus aizsvilies vēl vismaz pāris vietās, kas liecina par ļaunprātību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt rīdziniece Sintija no sava dzīvokļa loga Malienas ielā ap astoņiem vakarā piefiksējusi huligānus, kuri spārda un grūsta atkritumu konteinerus, kuri uzstumti arī līdzās noliktām mašīnām. Sieviete izsaukusi policiju.

Daugavpilī, Viestura ielā aculiecinieks Imants nofilmējis kādu rupju pārkāpēju. Video redzamā automašīna regulāri šajā vietā ignorējot noteikumus iebrauc un izbraucot no teritorijas pa gājēju pāreju, uzsver reportieris.

Vēl šokējošāku nekaunību piedzīvojis Degpunktā skatītājs Staņislavs, kurš rīta pusē Ziepniekkalnā Ozolciema ielas māju pagalmā pamanījis kāda gājēja un šofera stīvēšanos un ietves. Spriežot pēc pēdām mašīna esot šķērsojusi arī bērnu rotaļu laukumu.

Kāda automašīnas Toyota vadītāja nedienas piefiksējis aculiecinieks Toms. Barona ielā noticis neveiksmīgs mēģinājums tik pāri remontdarbu bedrei.

Savukārt Valmierā saņemti draudi par spridzekli veikalā Maxima. Policija ar lentām ierobežojusi teritoriju, skatītāji izkliedēti. Vēlāk slēgta arī iela gar veikalu un darbinieces devušās prom. Kadru aculieciniece vēlējās palikt anonīma.

Degpunktā komanda saka paldies aculieciniekiem par video un atgādina, ka mēneša labākais reportieris saņems dāvanā videoreģistratoru, būs arī veicināšanas balvas.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl