Komentāri

LNT raidījuma Degpunktā skatītāji turpina aktīvi iesūtīt video, kuros fiksēti dažāda veida likuma pārkāpumi. Šeit apkopoti nedēļas laikā aculiecinieku fiksētie kadri.

Videomateriālu no ugunsgrēka epicentra esam saņēmuši no aculiecinieka Gata, kurš Ķekavas novadā starp Baložiem un Krustkalniem vakar bija izgājis paskriet pa mežu. Vīrietis savā ceļā sastapis arī vairākas jauniešu kompānijas. Pusaudži pastāstījuši, ka šī neesot vienīgā degšana – vienlaikus aizsvilies vēl vismaz pāris vietās, kas liecina par ļaunprātību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt rīdziniece Sintija no sava dzīvokļa loga Malienas ielā ap astoņiem vakarā piefiksējusi huligānus, kuri spārda un grūsta atkritumu konteinerus, kuri uzstumti arī līdzās noliktām mašīnām. Sieviete izsaukusi policiju.

Daugavpilī, Viestura ielā aculiecinieks Imants nofilmējis kādu rupju pārkāpēju. Video redzamā automašīna regulāri šajā vietā ignorējot noteikumus iebrauc un izbraucot no teritorijas pa gājēju pāreju, uzsver reportieris.

Vēl šokējošāku nekaunību piedzīvojis Degpunktā skatītājs Staņislavs, kurš rīta pusē Ziepniekkalnā Ozolciema ielas māju pagalmā pamanījis kāda gājēja un šofera stīvēšanos un ietves. Spriežot pēc pēdām mašīna esot šķērsojusi arī bērnu rotaļu laukumu.

Kāda automašīnas Toyota vadītāja nedienas piefiksējis aculiecinieks Toms. Barona ielā noticis neveiksmīgs mēģinājums tik pāri remontdarbu bedrei.

Savukārt Valmierā saņemti draudi par spridzekli veikalā Maxima. Policija ar lentām ierobežojusi teritoriju, skatītāji izkliedēti. Vēlāk slēgta arī iela gar veikalu un darbinieces devušās prom. Kadru aculieciniece vēlējās palikt anonīma.

Degpunktā komanda saka paldies aculieciniekiem par video un atgādina, ka mēneša labākais reportieris saņems dāvanā videoreģistratoru, būs arī veicināšanas balvas.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl