Deg neapdzīvota ēka un viesu nams Ķekavā

Komentāri
Deg neapdzīvota ēka un viesu nams Ķekavā

Tikai dziļā naktī izdevies atjaunot ugunsgrēka dēļ slēgto satiksmi Rīgā, Ezermalas ielā, informēja Valsts policija.

Informācija par ugunsgrēku tika saņemta vakar plkst.19.45. Ugunsgrēks bija izcēlies Ezermalas ielā 4d, kur dega kādas neapdzīvotas ēkas trešais stāvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēka vietā abos virzienos bija slēgta satiksme. To izdevās atjaunot tikai plkst.02.01. Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Ezermalas ielā dega ēkas trešais stāvs 550 kvadrātmetru platībā. Šī ugunsnelaime klasificētas kā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Pagājušajā naktī Ķekavas novadā nodedzis viesu nams

Pagājušajā naktī Ķekavas novadā nodedzis viesu nams Vilciņi. Izsaukums uz ugunsgrēku tika saņemts plkst.1.06. Viesu nams dega ar atklāti liesmu 270 kvadrātmetru platībā.

Viesu namā saimnieko 2008.gadā reģistrētā SIA Pirts vilciņi. Viesu nams atrodas 20 kilometrus no Rīgas.

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 17 ugunsgrēki, liecina VUGD informācija. Rīgā reģistrēti septiņi ugunsgrēki, citās pilsētās – trīs, bet novados – septiņi ugunsgrēki. VUGD darbinieki piedalījušies deviņos glābšanas darbos un saņēmuši četrus maldinošus izsaukumus.
Cilvēki ugunsgrēkos nav cietuši vai gājuši bojā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl