Komentāri

Ceturtdienas, 11. decembra, rītā izcēlies pamatīgs ugunsgrēks AS Latvijas Finieris rūpnīcā Bolderājā, kuru dzēst aizsteidzies 51 ugunsdzēsējs un 12 speciālie transportlīdzekļi, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija. Ugunsgrēkā cietuši divi cilvēki.

Ap plkst. 11.40 ugunsgrēks tika lokalizēts. Kopējā degšanas platība bijusi 250 kvadrātmetri. 200 kvadrātmetru platībā degusi telpa, kurā bijusi uzstādīta ražošanas iekārta un novietota gatavā produkcija, bet 50 kvadrātmetru platībā dedzis ceha jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Finieris informēja, ka ugunsgrēks patlaban ir nodzēsts un ugunsdzēsēji uzrauga negadījuma vietu, kura ir norobežota. Uzņēmuma vadība izvērtējot iespēju šodien atsākt rūpnīcas darbu. Uzņēmumā apstiprināja arī, ka negadījuma cietuši divi darbinieki, kuri nogādāti slimnīcā.

Viens no cietušajiem guvis pirmās pakāpes apdegumus, bet otrs  pēc pārbaudes ir devies mājās.

Šorīt AS Latvijas Finieris rūpnīcā Lignums vienā no cehiem izcēlies ugunsgrēks. Strādā 51 ugunsdzēsējs un 12 speciālie transportlīdzekļi.

Latvijas finiera laminēšanas ceha ugunsgrēkā cietis viens darbinieks, kurš ir nogādāts slimnīcā. Visi rūpnīcas darbinieki ir evakuēti, rūpnīcas darbs patlaban ir pārtraukts.

Aculiecinieku video:

Lasi vēl