Komentāri

Lai arī decembra sākums nav gluži aktīvākā tūrisma sezona, galvaspilsētas kārtības sargu tūrisma policijai darba netrūkst!

Tā, piemēram, darba dienas naktī vīri traukušies uz kādu hosteli, kur vairāku viesu starpā bija izcēlies pamatīgs ķīviņš, kas draudējis pāraugt kautiņā. Brīdī, kad ieradušies policisti, jaunieši nedaudz nomierinājušies un pēc īsas sarunas atklājies patiesais ķildas iemesls. Izrādās, ka neganti sācis uzvesties kāds francūzis, kurš uzsācis nekārtības. Lai arī francūzis pilnībā noliedzis savu saistību ar noziegumu, videomateriālā redzamais liecinājis par pretējo un uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Valsts policijas, kuri tad arī pārņēmuši tālāko darbu ar tūristiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai pēc diennakts vīriem nācies steigties palīgā arī kādam citam pilsētas viesim, kuram atpūta vecpilsētā beigusies ar asiņojošu degunu. Izrādās, amerikānim to “sagādājis” kāds uzbrucējs Vecpilsētā, un viņš vērsās pēc kārtības sargu palīdzības. Visticamāk, viesim no Amerikas palika tiešām labs iespaids par galvaspilsētas policistiem, jo viņu izvēlētais maršruts ātri vien aizvedis tieši pie uzbrucēja.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl