Komentāri

Lai arī decembra sākums nav gluži aktīvākā tūrisma sezona, galvaspilsētas kārtības sargu tūrisma policijai darba netrūkst!

Tā, piemēram, darba dienas naktī vīri traukušies uz kādu hosteli, kur vairāku viesu starpā bija izcēlies pamatīgs ķīviņš, kas draudējis pāraugt kautiņā. Brīdī, kad ieradušies policisti, jaunieši nedaudz nomierinājušies un pēc īsas sarunas atklājies patiesais ķildas iemesls. Izrādās, ka neganti sācis uzvesties kāds francūzis, kurš uzsācis nekārtības. Lai arī francūzis pilnībā noliedzis savu saistību ar noziegumu, videomateriālā redzamais liecinājis par pretējo un uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Valsts policijas, kuri tad arī pārņēmuši tālāko darbu ar tūristiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai pēc diennakts vīriem nācies steigties palīgā arī kādam citam pilsētas viesim, kuram atpūta vecpilsētā beigusies ar asiņojošu degunu. Izrādās, amerikānim to “sagādājis” kāds uzbrucējs Vecpilsētā, un viņš vērsās pēc kārtības sargu palīdzības. Visticamāk, viesim no Amerikas palika tiešām labs iespaids par galvaspilsētas policistiem, jo viņu izvēlētais maršruts ātri vien aizvedis tieši pie uzbrucēja.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl