Dažus metrus no policijas iecirkņa sadeg BMW auto

Komentāri

Pagājušajā naktī Purvciemā, tikai dažu simtu metru attālumā no Valsts policijas Teikas iecirkņa, nodedzis kāds BMW. 

Tas noticis īsi pirms pusnakts, vienā no Ieriķu ielas pagalmiem. Tur negaidīti uzliesmojis 3. sērijas BMW.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Dega un iekšā tur kaut kas sprāga… Kādi baloni vai kas… ,” stāsta aculiecinieks Aleksandrs.

Aleksandrs novērojis, ka vietējie iedzīvotāji pēc tam, kad izsaukti ugunsdzēsēji, paši steiguši aizvākt savus automobiļus.

Liesmu mēles pacēlušās vairākus metrus virs BMW, un tik tiešām bija pamats bažām, ka varētu aizdegties arī citi spēkrati. Tomēr jau pēc īsa brīža tālumā varēja sadzirdēt sirēnu skaņas.

Jau pēc dažām minūtēm pēc ierašanās notikuma vietā glābējiem izdevies izlauzties cauri pašu iedzīvotāju izliktajiem “šķēršļiem”, un glābēji ķērušies pie lietas. Turpmākie darbi vedušies visai raiti, un jau pēc pāris minūtēm liesmas tika apslāpētas, bet nelaimes vietā pacēlies vien kūpošs BMW vraks…

Protams, glābēji neizslēdz, ka automobili kāds aizdedzinājis tīšuprāt, taču notikuma vietā apskatot auto atliekas, nav atrastas konkrētas norādes uz kādu ļaunprātību. Šādu iespēju izslēdz arī vietējie.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl