Citroen sašķaida policijas auto un ķieģeļu sienu

Komentāri

Daugavpilī, kāds automašīnas Citroen vadītājs, ignorējot ceļazīmes, sašķaidījis gan valsts policijas automašīnu, gan kādas ēkas ķieģeļu sienu. 

Bija darba dienas rīts, aptuveni pusdeviņi, kad Daugavpilī, Smilšu un Liepājas ielas krustojumā, dzīvojošie cilvēki pieredzēja vēl nebijušu izbīli. Viņu mājas sienā sāka drupt ķieģeļi un sāka birt logu stikli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notiekošais nebija ne zemestrīce, ne kara sākums, bet gan avārija. Pa Liepājas ielu braucošas automašīnas Citroen Picasso vadītājs, 44 gadus vecs vīrietis, krustojumā ar Smilšu ielu neievēroja ceļa zīmes Dodiet ceļu prasības, tāpēc iebrauca Valsts policijas dienesta automašīnā.

Ceļu satiksmes negadījumā cietuši trīs cilvēki, tostarp divi policisti.

Daugavpils policisti par notiekošo bija sašutuši – policisti nekādi nav spējuši izvairīties no satiksmes noteikumu pārkāpēja manevra.

Par cietušo likumsargu veselības stāvokli pavisam precīzu ziņu nav, taču izskan ziņas, ka viens no viņiem ir guvis nopietnu galvas traumu. Šajā ielu krustojumā regulāri notiek avārijas.

Mājai tagad vajadzēs nopietnu remontu, sieviete, kura kļuva par negadījuma liecinieci, jo atradās ēkā, piedzīvojusī pamatīgu izbīli un arī vērsusies pie mediķiem.

Arī abas automašīnas pārvērtušās par metāllūžņu kaudzēm.

Lasi vēl