Komentāri
Daugavpilī savā automašīnā atrasts miris miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis
Foto: F64

Daugavpilī, savā automašīnā atrasts miris uzņēmējs un miljonārs Eduards Zavadskis, apstiprinājusi Valsts policija.

Kā izdevās noskaidrot TV3 Ziņu dienestam, Zavadskis atrasts savā automašīnā kādas Saules ielas ēkas pagalmā sestdienas rītā ap plkst. 7:00. Atrodot viņa ķermeni, uz tā nav konstatēti redzami miesas bojājumi. Par notikušo policija ir sākusi krimināllietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zavadskis vairākkārt figurējis Latvijas miljonāru sarakstos. Viņš ir pazīstams kā AS Ditton pievadķēžu rūpnīca lielākais akcionārs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl