Daugavpilī konfiscē vairāk nekā miljonu cigarešu un 1300 litrus alkohola

Komentāri
Daugavpilī konfiscē vairāk nekā miljonu cigarešu un 1300 litrus alkohola
FOTO: Valsts policija

2015. gada novembrī Latgales novadā, veicot operatīvus pasākumus, vērstus pret akcīzes preču nelikumīgu apriti, tika organizēti dažādi profilaktiskie un operatīvie pasākumi. Vislielākais akcīzes preču daudzums konstatēts un izņemts Daugavpils novadā.

Veicot operatīvus pasākumus, agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, tostarp arī pārbaudes dažādās vietās, policijai izdevies atklāt nelikumīgu cigarešu glabātuvi, kas ierīkota Daugavpils novadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sankcionēto kratīšanu rezultātā kopumā tika izņemts vairāk par vienu miljonu (1 082 000) cigarešu un vairāk par vienu tūkstoti trīs simti (1 300) litru alkohola. Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu, kas uzsākts pret četrām personām – 1946., 1973., 1994. un 1996. gadā dzimušajiem vīriešiem.

Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, ja tā rezultātā radīts būtisks kaitējums, ja to izdarījusi personu grupa — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl