Komentāri
Daugavpilī izpletņlēcējs ielido augstsprieguma elektrolīnijā
Foto: LETA

Daugavpils novada Kalkūnes pagastā sestdien kāds izpletņlēcējs ielidojis augstsprieguma elektrolīnijā, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pēc sadursmes aizdedzies izpletnis un kūla zem elektrolīnijas 50 kvadrātmetru platībā. Izpletņlēcējs guvis apdegumus un elektrotraumas.
Negadījums pie Grīvas lidlauka noticis ap plkst. 14.30.

Rēzeknes novadā gājis bojā motociklists

Rēzeknes novadā sestdien ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā motociklists, vēsta Valsts policija. Negadījums noticis uz autoceļa A12 posmā starp Viļāniem un Rēzekni, Sakstagala pagastā. 1976. gadā dzimušais vīrietis kritis no motocikla un gājis bojā. Negadījuma apstākļi tiek skaidroti, bet, iespējams, vīrietis uzbraucis meža dzīvniekam.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši četri cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 20 avārijas, kurās cietis viens cilvēks.

Vīrietis nopļāvis kāju pirkstus

Sestdien Zemgalē kāds 30 gadus vecs vīrietis, pļaujot zāli, iepļāvis sev kājā, vēsta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Viņš guvis nopietnas pēdas traumas, tai skaitā vairāku pirkstu amputāciju, pirkstu kaulu lūzumu un vaļējas, plēstas brūces.

Zemgalē kāds 17 gadus vecs vīrietis, skaldot malku, iecirtis sev rokā. Viņš nogādāts slimnīcā.

Rīgā no otrā stāva nokritis kāds 47 gadus vecs vīrietis, kurš bijis alkohola reibumā. Vīrietis guvis mugurkaula traumu.

Latgalē 42 gadus vecu sievieti sakodusi čūska. Sieviete gājusi pa zāli un sajutusi sāpes kājā. Viņa pēc veselības problēmu saasināšanās nogādāta slimnīcā.

Vidzemē slimnīcā nogādāts 37 gadus vecs vīrietis, kurš, strādājot ar benzīnu, bija uzlējis to sev uz kājas. Viņa apģērbs bija aizdedzies un vīrietis guvis pēdas un augšstilba apdegumus. Slimnīcā viņš nogādāts divas dienas pēc notikušā.

Kopumā NMPD aizvadītajā diennaktī saņēma 1379 izsaukumus, no kuriem 321 bija saistīts ar traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl