Daugavpilī atrod vairākus sadegušus cilvēku līķus; viens no tiem – parkā pie pieminekļa

3 komentāri

Vairāki sadeguši vīriešu līķi šajā nedēļā pārsteiguši daugavpiliešos. Neparasta sakritība vai tīša ļaunprātība, to uz Latgales pusi devās skaidrot raidījums Degpunktā!

Pirmais gadījums: visticamāk, vainīgs “zaļais pūķis”

Daugavpilī pēdējās dienās notikušas vairākas mistiskas uguns nelaimes. Sākot ar svētdienas nakti, kad kādā Miera ielas mājā, aizdegoties matracim, cietusi apmēram 60 gadus veca sieviete, un beidzot ar diviem nesaistītiem gadījumiem, kuros atrasti apdeguši vīriešu līķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Viens no tiem atrasts pirmdien gaišā dienas laikā daudzdzīvokļu mājā Malu ielā. Kaimiņu dzīvoklī, iespējams, “lāpoties” pēc pamatīgas brīvdienu iedzeršanas grādīgā dzira 37 gadus veco vīrieti piebeidza tiešā nozīmē.

Valsta policijas pārstāve Ksenija Belova stāsta, ka dzīvoklī atradušies pamatīgi iereibuši cilvēki. Tas liek secināt, ka, izceļoties liesmām, neviens nav spēji adekvāti reaģēt un vīrieti glābt.

Nelaimes gadījums vai tīšs pāri darījums, to skaidros policija.

Otrs gadījums: sadegušu cilvēku atrod pie Padomju armijas karavīru memoriāla

Tikmēr gados jaunāks vīrietis vienā no Daugavpils parkiem blakus Padomju armijas karavīru memoriālām naktī uz trešdienu ļāvis uguns liesmām sevi apņemt labprātīgi.

Dienas gaismā, kad tur ierodas raidījums Degpunktā, parkā redzamas vairs vien degšķidruma pēdas. Neilgi pirms Degpunktā ierašanās kāds ziņkārīgs daugavpilietis saticis arī mirušā vīrieša draugus.

Garāmgājējs stāsta:
“Divi puiši, draugi parādīja. Baidījos viens pienākt. Es nācu, pamāju ar roku. Viņi parādīja, kurā pusē viņš aizdegās. Viņa uzvārds bijis Kaļinins, 29 gadi. Viņš bija nedaudz… ar galvu nebija viss kārtībā.”

Video

TOP komentāri

  • Sesks
  • Inguna
  • Inguna
    0 0 0

    Inguna

    Negadījums parkā nav noticis 'dienas gaismā'. Ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu pēc pusnakts, ja nemaldos 00:16. Nevajag censties dramatizēt nāves gadījumus. Jebkurā diennakts laikā - traģēdija tā ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl