Komentāri

Vasarīgajās brīvdienās galvaspilsētas kārtības sargiem nācies steigties palīgā vairākiem peldlīdzekļu saimniekiem, kuri tveicīgajās dienās bija iekūlušies lielākās vai mazākās nepatikšanās.

Vienā no laivām esošie policisti pamanīja, ka kuteris uzbraucis uz veciem balstiem. Laiva tika sabojāta, un ievainojumus guva arī pasažieri. Cietušie pašu spēkiem aizpeldēja līdz balstiem un mēģināja tikt ārā no ūdens. Abām personām nebija glābšanas vestu, un abi palika pie samaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atzīst Pašvaldības policijas pārstāvis, šajā situācijā vīriem bijis jārīkojas ļoti operatīvi, jo abi laivas pasažieri negadījumā bija visai nopietni ievainoti.

Abi cietušie atpūtnieki uzņemti uz policistu peldlīdzekļa klāja un vēlāk nogādāti krastā, kur abus jau sagaidīja vīru izsauktā neatliekamā palīdzība. Savukārt negadījumā sabojāto kuteri uz tuvējo piestātni nogādājuši Valsts policijas darbinieki.

Tāpat glābējiem nācies palīdzēt kādam pamestam peldlīdzeklim Daugavā. Par vientuļo pie Dienvidu tilta dreifējošo kuteri likumsargi uzzināja no aculieciniekiem. Kā izrādās, vēl mirkli pirms kuteris bija sācis grimt, kādas citas motorlaivas saimnieks šo peldlīdzekli mēģinājis izvilkt, taču, saprotot, ka tas var noiet pa burbuli, vienkārši pārgriezis striķi un devies prom.

Tā kā Pašvaldības policisti bija nobažījušies par to, ka kuteris pēc tumsas iestāšanās varētu apdraudēt citus kuģotājus, tika pieņemts lēmums šo pamesto peldlīdzekli nogādāt tuvējā piestātnē. Tāpat par šo atradumu un tā atrašanās vietu tika informēti arī Valsts policijas darbinieki.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl