Daugavā Rīgas svētku laikā avarējis kuteris; pasažieri par mata tiesu izglābjas no milzu nelaimes

0 Komentāru
Daugavā Rīgas svētku laikā avarējis kuteris; pasažieri par mata tiesu izglābjas no milzu nelaimes
Foto: LETA

Vasarīgajās brīvdienās galvaspilsētas kārtības sargiem nācies steigties palīgā vairākiem peldlīdzekļu saimniekiem, kuri tveicīgajās dienās bija iekūlušies lielākās vai mazākās nepatikšanās.

Vienā no laivām esošie policisti pamanīja, ka kuteris uzbraucis uz veciem balstiem. Laiva tika sabojāta, un ievainojumus guva arī pasažieri. Cietušie pašu spēkiem aizpeldēja līdz balstiem un mēģināja tikt ārā no ūdens. Abām personām nebija glābšanas vestu, un abi palika pie samaņas.

Kā atzīst Pašvaldības policijas pārstāvis, šajā situācijā vīriem bijis jārīkojas ļoti operatīvi, jo abi laivas pasažieri negadījumā bija visai nopietni ievainoti.

Abi cietušie atpūtnieki uzņemti uz policistu peldlīdzekļa klāja un vēlāk nogādāti krastā, kur abus jau sagaidīja vīru izsauktā neatliekamā palīdzība. Savukārt negadījumā sabojāto kuteri uz tuvējo piestātni nogādājuši Valsts policijas darbinieki.

Tāpat glābējiem nācies palīdzēt kādam pamestam peldlīdzeklim Daugavā. Par vientuļo pie Dienvidu tilta dreifējošo kuteri likumsargi uzzināja no aculieciniekiem. Kā izrādās, vēl mirkli pirms kuteris bija sācis grimt, kādas citas motorlaivas saimnieks šo peldlīdzekli mēģinājis izvilkt, taču, saprotot, ka tas var noiet pa burbuli, vienkārši pārgriezis striķi un devies prom.

Tā kā Pašvaldības policisti bija nobažījušies par to, ka kuteris pēc tumsas iestāšanās varētu apdraudēt citus kuģotājus, tika pieņemts lēmums šo pamesto peldlīdzekli nogādāt tuvējā piestātnē. Tāpat par šo atradumu un tā atrašanās vietu tika informēti arī Valsts policijas darbinieki.

Skaties foto:

0 Komentāru