Viestura prospektā iedzīvotāji gadiem dzīvojuši kā uz pulvera mucas

3 komentāri
Viestura prospektā iedzīvotāji gadiem dzīvojuši kā uz pulvera mucas
Foto: Jānis Zvērs

Iespaidīgs daudzums ieroču un munīcijas uziets kādā dzīvoklī Rīgā, Viestura prospektā.

Policija izsaukumu saņēma neilgi pirms pusdienlaika. Ierodoties notikuma vietā, likuma sargi un glābēji evakuēja visu deviņstāvu dzīvojamo ēku. Tās iedzīvotāji notiekošo vēroja atrodoties aiz policijas norobežotās teritorijas. Vairums cilvēku nezināja stāstīt, kas noticis, taču dažiem bija zināms, ka vienā no dzīvokļiem ir uzieti ieroči un munīcija. Tie esot piederējuši kādam vientuļam vīrietim, kurš miris pērn oktobrī. Šodien sakārtot dzīvokli esot ieradusies vīrieša bijusī sieva un pēc ieroču atrašanas izsaukusi policiju.

Skatīties galeriju!

”It kā kaut kādas sprāgstvielas atraduši. Policija mūs izdzina uz ielas un viss, vairāk nezinu, kas tur notiek,” notikušo komentē ēkas iedzīvotāja Ina. ”It kā tā bijusī sieva esot atnākusi kārtot dzīvokli un atradusi granātas. Viņa piezvanīja policijai un pēc tam viss šitais sākās,” ta cita ēkas iedzīvotāja Larisa.

Neilgi pirms vieniem dienā notikuma vietā ieradās sapieri, kuri devās novērtēt ieroču un munīcijas bīstamību. No ēkas otras puses bija redzams kā sapieri pārmeklē balkonu, kurā, iespējams, atrodas sprāgstvielas.

Skaties video!

3 komentāri