Daudziem svinētājiem svētki beigušies ar traumām

0 Komentāru
Daudziem svinētājiem svētki beigušies ar traumām
FOTO: LETA

Glābējiem nācās dzēst 37 ugunsgrēkus, un viens no plašākajiem izcēlās šorīt, 1. janvārī, Rīgā, Kazarmu ielā. Tur liesmas pārņēma pirmā stāva dzīvokli, dūmi izplatījās pa visu ēku un glābējiem nācās ne tikai cīnīties ar uguni, bet arī evakuēt iedzīvotājus.

”Kaimiņiene aizmiga ar cigareti rokā. Tur bija daudz dažādu mantu, kas aizdegās un piedūmoja visu ēku. Ugunsdzēsēji izglāba septiņpadsmit cilvēkus un trīs kaķus,” stāsta ēkas iedzīvotājs.

Izdegušā dzīvokļa saimniece un vēl viens vīrietis pēc saindēšanās ar dūmiem nogādāti slimnīcā.

Svētku atribūti – krāšņās petardes – pusnaktī priecēja daudzus svinētājus. Diemžēl neuzmanīgākajiem pirotehnikas lietotājiem svinēšana beidzās ar smagām sejas, acu un plaukstu traumām. Neatliekamās palīdzības mediķiem slimnīcā nācās nogādāt sešus cilvēkus, kuri savainojās svētku uguņošanas laikā.

Svētku naktī ceļu policija reģistrēja 63 negadījumus. Smagākā avārija notika vakar uz ceļa Pļaviņas – Gulbene. Saskrienoties divām vieglajām automašīnām, reanimācijā mira 23 gadus vecs vīrietis, bet divpadsmit gadīgs zēns nogādāts slimnīcā. Savukārt ceļu policijas reidu laikā noķerti vien trīs dzērājšoferi. Policisti turpina strādāt arī pēcsvētku dienās. Autovadītāji aicināti pie stūres sēsties tikai skaidrā prātā.

0 Komentāru