Komentāri

Ap desmitiem vakarā kāda Grīva ielas piektā nama iedzīvotāji jau taisījās iet gulēt, kad sajuta kodīgu dūmu smaku. Ceturtā stāva iedzīvotājs Ivans un viņa sieva nodomājuši, ka gruzs televizors un sākuši meklēt vainu, taču izrādījusies, ka aizdegusies nepieskatīta svecīte.

“Ja mēs jau būtu aizgājuši gulēt, tad vispār nebūtu piecēlušies. Sāka smirdēt pēc dūmiem. Es izslēdzu televizoru, jo domāju, ka tīklā radies īssavienojums – pats esmu elektriķis. Paskatījos, taču viss bija normāli. Atvēru durvis, un tad man virsū gāzās dūmi. Es sapratu – ka lejā kaut kas deg,” stāsta Ivans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad Ivans esot saucis palīgā glābējus, kas no ugunsgrēka paglābuši arī pašu tā vaininieci. Kundze bija atstājusi bez uzraudzības iedegtu svecīti.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl