Komentāri
Dārzciema “točka” – policija konfiscē prāvu daudzumu nelegālā alkohola un cigarešu

Dārzciemā atklāta nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vieta, informē Valsts policija.

Likumsargi bija saņēmuši operatīvo informāciju, ka Rīgā, Sesku ielā, kādā dzīvoklī tiek tirgotas nelegālās akcīzes preces. Pārbaudot saņemto informāciju, 5. oktobrī ap pusdienas laiku notikuma vietā ieradās Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti. Likumsargu ierašanās brīdī dzīvoklī atradās arī dzīvokļa saimnieks, kurš tiek turēts aizdomās par minēto preču tirgošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kratīšanas laikā policisti atrada un atsavināja nelegālās preces, kas bija paslēptas zem dīvāna un galda. Kopā policisti izņēma 150 litru atšķaidīta spirta un 6720 cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām.

1952. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts. Saistībā ar notikušo pret viņu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas – par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl