Dārzciemā aiztur vīrieti ar ievērojamu daudzumu metamfetamīna un psihotropajām tabletēm

Pievienot komentāru
Dārzciemā aiztur vīrieti ar ievērojamu daudzumu metamfetamīna un psihotropajām tabletēm
FOTO: LETA

Pirms nedēļas Valsts policija (VP) saņēma informāciju par kādu vīrieti, pie kura, iespējams, atrodas liels daudzums narkotiku. Policisti noskaidroja, ka minētais vīrietis atrodas Dārzciemā un devās viņu meklēt, atklāj Valsts policija.

Policija atklāj, ka 20. oktobrī minētajā Rīgas mikrorajonā uz ielas Ķengaraga iecirkņa policisti aizdomās turamo 1977. gadā dzimušo vīrieti aizturēja.

Viņu pārmeklējot, tika atrasts vīstoklis ar 298,2 gramiem metamfetamīna, kā arī 30 psihotropās tabletes un šļirces. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka narkotikas vīrietis glabājis realizācijas nolūkā, informē VP.

Minētais vīrietis, kurš jau iepriekš sodīts par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, ticis nogādāts policijas iecirknī.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Lasi vēl