Komentāri

Ceturtdien atgriežoties no Latvijas Finiera rūpnīcas ugunsgrēka Bolderājā, netālu no pagrieziena uz Voleriem raidījuma Degpunktā komanda kļuva par aculieciniekiem ugunsnelaimei kādā dārza mājiņā. 

Liesmas nelielajā koka namiņā bija labi redzamas pat no Daugavgrīvas šosejas. Tā kā tuvumā Degpunktā komanda nemanīja nedz ugunsdzēsējus, nedz citus aculieciniekus, žurnālisti nolēma piezvanīt ugunsdzēsējiem. Pēc zvana uz glābšanas dienestu atklājas, ka kāds tomēr jau ziņojis par šo notikumu un glābēji jau esot ceļā. Pēc mirkļa turpat netālu Degpunktā sastapa kādu kundzi, kura redzot biezos dūmus, nākusi lūkot, kas noticis. Kā izrādās, arī viņas dārza mājiņa nesen nodegusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji ir klāt un steidz izritināt šļūtenes, pēc brīža notikuma vietā piestāj arī mediķu auto. Kad uguns ierobežota, Degpunktā komanda dodas pie ugunsdzēsēju komandiera. Kā izrādās, glābēji uz nelaimes vietu traukušies no Maskavas ielas depo, jo lielākā daļa kolēģu vēl atradās izsaukumā Latvijas Finiera rūpnīcā.

Glābēju daļas komandieris atzīst, ka šādi un līdzīgi izsaukumi par ugunsgrēkiem dārza būdiņās glābšanas dienestā atskan itin bieži. Pārsvarā gadījumu, par šiem notikumiem tik tiešām parūpējas vietējās iedzīvotājas pieminētie bezpajumtnieki – metāllūžņu vācēji, vai arī puišeļi, kuriem gadījies tikt pie sērkociņiem.

Skaties video!

Lasi vēl