Komentāri

Noziedzniekiem patīk atgriezties nozieguma vietā – iespējams, esat dzirdējuši šādu apgalvojumu mākslas filmās vai daiļliteratūrā. Taču kāds garnadzis, kurš jau reiz ”viesojies” veikalā, tomēr izlēma tajā atgriezties vēlreiz. Šoreiz viņš tika notverts.

Zādzība vienā no Valdemāra ielas veikaliem visai prozaiska: zaglis no tirdzniecības vietas aizgāja, nesamaksājot par preci – kādu dārgu viskija pudeli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi atklāj, ka alkohola zādzībā apsūdzētais kungs no cietuma atbrīvots tikai pirms trīs nedēļām. Šobrīd 32 gadus vecais vīrietis jau nopratināts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas vietā. Policisti pieļauj, ka pēc šā gadījuma viņam atkal nāksies atgriezties aiz restēm.

”Lai arī pastrādātais noziegums nav smags, ņemot vērā šā kunga kriminālo pagātni, visticamāk, tiesa viņam atkal piemēros apcietinājumu,” saka Ivars Čevers, Valsts policijas RRP Brasas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks. Viņš atzīst, ka šādi noziedznieki labojas reti, un devītais likumpārkāpums ir diezgan skaidrs pierādījums tam, ka šim jaunajam cilvēkam cietums jau ir kļuvis par otrajām vai pat vienīgajām mājām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl