Dārga viskija pudele var kļūt par iemeslu nokļūšanai cietumā

0 Komentāru
Dārga viskija pudele var kļūt par iemeslu nokļūšanai cietumā
Foto: Kuba Bożanowski /Flickr

Noziedzniekiem patīk atgriezties nozieguma vietā – iespējams, esat dzirdējuši šādu apgalvojumu mākslas filmās vai daiļliteratūrā. Taču kāds garnadzis, kurš jau reiz ”viesojies” veikalā, tomēr izlēma tajā atgriezties vēlreiz. Šoreiz viņš tika notverts.

Zādzība vienā no Valdemāra ielas veikaliem visai prozaiska: zaglis no tirdzniecības vietas aizgāja, nesamaksājot par preci – kādu dārgu viskija pudeli.

Likumsargi atklāj, ka alkohola zādzībā apsūdzētais kungs no cietuma atbrīvots tikai pirms trīs nedēļām. Šobrīd 32 gadus vecais vīrietis jau nopratināts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas vietā. Policisti pieļauj, ka pēc šā gadījuma viņam atkal nāksies atgriezties aiz restēm.

”Lai arī pastrādātais noziegums nav smags, ņemot vērā šā kunga kriminālo pagātni, visticamāk, tiesa viņam atkal piemēros apcietinājumu,” saka Ivars Čevers, Valsts policijas RRP Brasas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks. Viņš atzīst, ka šādi noziedznieki labojas reti, un devītais likumpārkāpums ir diezgan skaidrs pierādījums tam, ka šim jaunajam cilvēkam cietums jau ir kļuvis par otrajām vai pat vienīgajām mājām.

0 Komentāru