Darbojoties ar atrastu munīciju, Staicelē uzspridzinās vīrietis

1 komentārs
Darbojoties ar atrastu munīciju, Staicelē uzspridzinās vīrietis
Foto: LETA

Vakar vakarā Alojas novada Staicelē, darbojoties ar atrastu nesprāgušu munīciju, sprādzienu izraisīja un gāja bojā 42 gadus vecs vīrietis, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Sprādziens noticis saimniecības ēkā, kur glābēji atraduši arī citus lādiņus. Tiek pieļauts, ka vīrietis mēģinājis nesprāgušo munīciju demontēt. Pēc sprādziena ēka nav sākusi degt un arī nav tikušas bojātas tās konstrukcijas. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki un sapieri.

Uzkrītot virsū katlam ar verdošu zupu, plašus apdegumus guvusi jauniete

Latgalē 19 gadus veca jauniete guvusi plašus termiskus apdegumus, kad viņai no gāzes plīts virsū uzkrita katls ar verdošu zupu, ziņo Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja. Jauniete sēdējusi pie plīts, tomēr tā bijusi nestabila, kā rezultātā katls kritis. Viņa nogādāta slimnīcā ar pēdas, muguras un roku termiskiem apdegumiem.

Citur Latgalē sejas, kakla, pleca un roku termiskus apdegumus guvis kāds divus gadus vecs zēns, kurš no galda uzrāvis sev virsū trauku ar karstu ūdeni.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1183 izsaukumiem, no tiem 221 bijis saistīts ar dažāda veida traumām.

Aglonas novadā ezerā noslīkst vīrietis

Aglonas novadā, Ilzas ezerā, noslīcis kāds apmēram 50 gadus vecs vīrietis. Vīrietis atradies ap desmit metrus no krasta.
Savukārt Rīgā, Māras dīķī, slīcis kāds 44 gadus vecs vīrietis. Ugunsdzēsējiem izdevies vīrieti izglābt, viņš nodots mediķu aprūpē.
Naktī ap plkst.2 glābēji saņēmuši zvanu, ka Ogres novada Taurupes apkārtnē, mežā apmaldījušies divi cilvēki. Glābēji devušies uz notikuma vietu, ieslēguši automašīnas sirēnas, devušies iekšā mežā un drīz arī atraduši pazudušo sievieti un vīrieti.
Kopumā aizvadītajā diennaktī glābēji iedzīvotājiem devušies palīgā 11 reizes.

Ugunsgrēkos Latvijā cietuši divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā cietuši divi cilvēki. Vakar vakarā Taurenē ugunsgrēks izcēlies kādā koka dzīvojamā mājā, kur liesmas izpletās četru kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji no degošā nama izglāba 64 gadus vecu vīrieti, kurš bija saindējies ar dūmiem, tāpēc nodots mediķu aprūpē. Ar dūmiem saindējies arī kāds 54 gadus vecs vīrietis Carnikavā – tur nodegusi dārza mājiņa.

Plašs ugunsgrēks vakar izcēlies Jelgavas novada Lielplatonē, kur dzīvojamās mājas jumts un mansards deguši 100 kvadrātmetru platībā.
Kopumā aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji dzēsuši 20 ugunsgrēkus.

1 komentārs