Dāma ar Hammer džipu izraisa vairāku auto “vilcieniņu” pie Dienvidu tilta

Komentāri

Karstais laiks, iespējams, atstāj iespaidu uz cilvēku apziņu – ceturtdien kāda visai amizanta avārija notika uz Dienvidu tilta Rīgā.

Vispirms sadūrās divas automašīnas, un uz notikuma vietu tika izsaukta policija. Brīdī, kad likumsargi skaidroja satiksmes nelaimes gadījuma apstākļus, uz ceļa bija izveidojusies neliela rinda, un, laikus nenoreaģējot, pie Hammer džipa stūres sēdošā sieviete izraisīja tā dēvēto “vilcieniņu” jeb vairāku automašīnu sadursmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl