Komentāri

Spoguļu zagļi nu uzdarbojas pat gaišā dienas laikā un nekautrējas no garāmgājējiem. Bez spoguļiem palikusi daktera Beinerta automašīna, kas bija novietota veterinārās klīnikas pagalmā, Ģertrūdes ielā.

Kamēr dakteris Beinerts savā klīnikā nodarbojas ar dzīvnieku ārstēšanu un pat viņu dzīvību glābšanu, tikmēr ap klīniku ne mazāk darbīgi rosās cilvēki, kuru darbiem nav nekādu cēlu mērķu. Gaišā dienas laikā ap pulksten divpadsmitiem viņi divatā, lai darbs ietu ātrāk, vispirms noņem spoguļus kādai Mercedes Benz markas automašīnai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pēc tam dodas iekšā klīnikas pagalmā, kur pieiet pie daktera Beinerta automašīnas BMW X6 un arī tur īsā brīdī tiek pie spoguļiem – tiesa, marķētiem, taču tas vīriešus, šķiet, nesatrauc. Kolīdz darbs paveikts, viņi aizmūk nezināmā virzienā, pat nenojaušot, ka viņu sejas nofilmētas. Savukārt mašīnas īpašniekam tagad vismaz kādu brīdi būs ļoti grūti ar savu auto pārvietoties

Dakteris tagad sapratis, ka marķējums viņam īsti vairs nepalīdzēs, jauni spoguļi maksā teju tūkstoti, līdz ar to parādījusies doma pat iegādāties amizantus velosipēdiem paredzētus spoguļus.

Video ar zagļu sejām ir nodots policijai kopā ar visu iesniegumu par zādzību. Tiesa, ļaundariem vēl ir iespēja laboties un spoguļus tikpat veikli kā paņēma, nolikt vietā.

Ja spoguļi atceļos atpakaļ, dakteris apsvērs – paņemt atpakaļ arī savu iesniegumu. Ja ne, visiem kuri atpazīst šos abus tipus var sazināties ar likumsargiem un anonīmi nodot viņiem informāciju par garnadžu personībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl