Komentāri

Spoguļu zagļi nu uzdarbojas pat gaišā dienas laikā un nekautrējas no garāmgājējiem. Bez spoguļiem palikusi daktera Beinerta automašīna, kas bija novietota veterinārās klīnikas pagalmā, Ģertrūdes ielā.

Kamēr dakteris Beinerts savā klīnikā nodarbojas ar dzīvnieku ārstēšanu un pat viņu dzīvību glābšanu, tikmēr ap klīniku ne mazāk darbīgi rosās cilvēki, kuru darbiem nav nekādu cēlu mērķu. Gaišā dienas laikā ap pulksten divpadsmitiem viņi divatā, lai darbs ietu ātrāk, vispirms noņem spoguļus kādai Mercedes Benz markas automašīnai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pēc tam dodas iekšā klīnikas pagalmā, kur pieiet pie daktera Beinerta automašīnas BMW X6 un arī tur īsā brīdī tiek pie spoguļiem – tiesa, marķētiem, taču tas vīriešus, šķiet, nesatrauc. Kolīdz darbs paveikts, viņi aizmūk nezināmā virzienā, pat nenojaušot, ka viņu sejas nofilmētas. Savukārt mašīnas īpašniekam tagad vismaz kādu brīdi būs ļoti grūti ar savu auto pārvietoties

Dakteris tagad sapratis, ka marķējums viņam īsti vairs nepalīdzēs, jauni spoguļi maksā teju tūkstoti, līdz ar to parādījusies doma pat iegādāties amizantus velosipēdiem paredzētus spoguļus.

Video ar zagļu sejām ir nodots policijai kopā ar visu iesniegumu par zādzību. Tiesa, ļaundariem vēl ir iespēja laboties un spoguļus tikpat veikli kā paņēma, nolikt vietā.

Ja spoguļi atceļos atpakaļ, dakteris apsvērs – paņemt atpakaļ arī savu iesniegumu. Ja ne, visiem kuri atpazīst šos abus tipus var sazināties ar likumsargiem un anonīmi nodot viņiem informāciju par garnadžu personībām.

Lasi vēl