Komentāri

Uz Lielupes ledus netālu no Varkaļu ostas brīvdienās gandrīz gājis bojā kāds 61 gadu vecs vīrietis. Labi, ka viņš uz makšķerēšanu nebija devies viens, – vīrietim sākušās pēkšņas veselības problēmas, un no ledus viņu novilkuši glābēji.

Trīs domubiedri un kaislīgi makšķernieki sestdienas rītā devās uz Lielupi makšķerēt. Novietoja mašīnu Varkaļu ostā un tālāk kājām devās uz otru krastu tuvāk niedrēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasēdēja vīri, noķēra pa kādai zivtiņai un drīz jau taisījās uz māju pusi, kad viens no biedriem novēlās no makšķerēšanas kastes sniegā. To pamanot, pārējie steigušies viņam palīgā, saukuši ātro palīdzību un glābšanas dienestu.

Mediķi norāda, ka gadījums ir tipisks, – cietušo, visticamāk, piemeklējis insults jeb smadzeņu asinsrites traucējumi, un tie var atgadīties jebkurā vietā un jebkurā laikā neatkarīgi no aktivitātēm.

Arī šodien Varkaļu ostā bija pulcējies liels skaits bļitkotāju, un patiesībā šobrīd jau būtu jāsāk uztraukties un piedomāt tieši par ledus kvalitāti.

Vīri saka, ka tas esot vismaz piecpadsmit centimetrus biezs, taču tuvākajās dienās sola pamatīgu atkusni, un tas ir bīstamu apstākļu priekšvēstnesis.

Lasi vēl