Cīniņš par sievieti beidzies ar nazi krūtīs

Komentāri

Trešdien ap pulksten 21:00 Rīgas Latgales iecirknis saņēma informāciju, ka Katoļu ielā kādā dzīvoklī noticis noziegums. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka greizsirdības dēļ starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts. Konflikta laikā viens vīrietis ar nazi sadūris otru vīrieti. Saprotot izdarīto, vainīgā persona metās bēgt.


Noskaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja arī iespējamās vainīgās personas pazīmes un jau pēc neilga laika aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais atzīst savu vainu izdarītajā noziegumā. Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai. Vīrietim par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl