Cīņā ar nelegālo preču tirgoņiem policija aizturējusi jau 287 cilvēkus

1 komentārs
Cīņā ar nelegālo preču tirgoņiem policija aizturējusi jau 287 cilvēkus
Foto: F64

Valsts policija turpina aktīvu darbu akcizēto preču nelikumīgas aprites apkarošanā. Šā gada deviņos mēnešos akcizēto preču nelikumīgas aprites apkarošanas jomā veikti vairāk nekā trīs tūkstoši reidu, kuru ietvaros pārbaudīts gandrīz deviņarpus tūkstoši personu, kā arī ap desmit tūkstoši adrešu visā Latvijas teritorijā, tostarp tirdzniecības un izklaides vietas.

Pārbaužu laikā konstatēts gan būtisks ar akcizētajām precēm saistīto administratīvo pārkāpumu, gan kriminālnoziegumu skaits. Deviņos mēnešos Valsts policija šajā jomā ir uzsākusi 548 kriminālprocesus un noformējusi 2629 administratīvo pārkāpumu protokolus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvairāk kriminālprocesu uzsākts par nelegāli izgatavotu alkoholisko dzērienu realizāciju, kā arī par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju. Kriminālprocesu ietvaros deviņos mēnešos ir aizturētas 287 personas aizdomās par noziegumiem saistībā ar akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Savukārt visvairāk administratīvo pārkāpumu protokolu sastādīts par tabakas izstrādājumu aprites noteikumu pārkāpšanu, kā arī par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu. Administratīvo lietu ietvaros īslaicīgi tikušas aizturētas un pie administratīvās atbildības sauktas vairāk nekā 1200 personas.

Deviņu mēnešu laikā policija administratīvo lietu un kriminālprocesu ietvaros konfiscējusi 92,3 tūkstošus litru alkohola un vairāk nekā 24 miljonus cigarešu. Tāpat ir konfiscēti 53 transportlīdzekļi, kas tika izmantoti nelikumīgo akcizēto preču pārvadāšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl