Komentāri

Rīgā, Barona kvartālā, ļaudis pieļauj, ka viņus jau mēnesi terorizē viens un tas pats zaglis, kas no birojiem “aiznesis” portatīvos datorus un citas vērtīgas lietas.

Agrā otrdienas rītā, kad cilvēki vēl tikai posās savai darba dienai un biroju ēka Barona kvartālā Cēsu ielā bija tukša un klusa, iekļuva kāds aizdomīgs tips. Koplietošanas telpas šeit vienmēr ir vaļā, tāpēc vīrietis tajās netraucēti varēja iekļūt. Vispirms viņš noskatīja kādas slēgtas durvis, kas veda uz vairākiem birojiem, un tad tās ātri vien atvēra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam vīrietis devās tālāk, kur, visticamāk, ar līdzi paņemtu lauzni tika galā ar biroju durvīm un no turienes ņēma visu, kas viņam šķita vērtīgs – portatīvos datorus, naudu, ja tādu kaut kur varēja atrast, un dažādas sīkas, viegli aiznesamas lietas.

Viņa sirojumi beidzās, kad atskanēja signalizācija. Vīrieti neviens nenotvēra un tiek pieļauts, ka viņš tik drosmīgi darbojas, jo nāca pa jau iestaigātu taciņu.

Lai gan video ir visnotaļ kvalitatīvs, cilvēkiem ir aizdomas, ka policistiem nepieciešama palīdzība zagļa meklēšanā. Vismaz pagaidām viņiem šķiet, ka aktīva viņa meklēšana nenotiek.

Mēs aicinām Tevi, skatītāj, zagli labi apskatīt. Ja zini, kas viņš ir un kur viņu meklēt, lūdzu, zvani Barona kvartāla pārstāvim: 20200000 vai sazinies ar policiju!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl